Cloud9 miażdży Evil Geniuses w play-offach LCS.

Cloud9 pokonuje Evil Geniuses w półfinale playoffs League Championship Series Upper Bracket. Mecz kończy się wynikiem 3:0 na korzyść Cloud9.

Dominacja Cloud9

Drużyna Cloud9 rozpoczyna mecz wygrywając pierwszego seta w 40 minucie po niebieskiej kartce, przed wygraną w 30 minucie po czerwonej kartce, a następnie w 28 minucie po niebieskiej kartce w trzecim secie. Południowokoreański gracz Kim „Berserker” Min-cheol wyróżnia się imponującym stosunkiem 21-3-26 pod względem zabójstw, zgonów i asyst.

Regresja złych geniuszy

Evil Geniuses ze swojej strony spadają do niższej drabinki, gdzie zmierzą się z Team Liquid w ćwierćfinale w następny czwartek. William „UNF0RGIVEN” Nieminen jest jedynym członkiem Evil Geniuses, któremu udało się zdobyć co najmniej 10 zabójstw, przy stosunku 13-8-11.

systemem play-off

Po sezonie zasadniczym dwie najlepsze drużyny z obwodu North American League of Leagues zakwalifikowały się do półfinałów górnej drabinki play-offów w systemie podwójnej eliminacji. Drużyny z miejsc od trzeciego do szóstego rozpoczęły play-offy w ćwierćfinale górnej drabinki. Drużyny rozstawione na siódmym i ósmym miejscu rozpoczęły play-offy w dolnej drabince, podczas gdy drużyny rozstawione na dziewiątym i dziesiątym miejscu zostały wyeliminowane.

Stawki i nagrody

Trzy najlepsze drużyny z playoffów zapewnią sobie miejsce w Mistrzostwach Świata League of Legends, które odbędą się w Korei Południowej od 10 października do 19 listopada. Drużyna, która zajmie czwarte miejsce, będzie musiała przejść przez eliminacje do Mistrzostw Świata z dziką kartą.
Faza eliminacyjna będzie kontynuowana w niedzielę z drugim półfinałem górnej drabinki: Golden Guardians przeciwko NRG.
Oto podział nagród w letnim splicie League Championship Series:
1. 100 000 $ + miejsce na Mistrzostwa Świata
2. 50 000 $ + miejsce na Mistrzostwa Świata
3. 30 000 $ + miejsce na Mistrzostwa Świata
4. 20 000 $ + kwalifikacje do Mistrzostw Świata z dziką kartą
5-6. Brak nagrody pieniężnej
7-8. Bez wygranej gotówkowej – TSM, 100 złodziei
9. Brak nagrody pieniężnej – FlyQuest
10. Wygrana bez gotówki — Nieśmiertelni

Nie przegap żadnych wiadomości

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje i wiadomości.

Źródło: www.bing.com