Chcielibyśmy, aby bohaterowie League of Legends otrzymali crossovery


Ostatnio w świecie Runeterry było trochę dziwnie. Po raz pierwszy, odkąd ponad dekadę temu zapoznaliśmy się z inauguracyjną partią League of Legends, mieszkańcami Summoner’s Rift, jedna z jej bohaterek rozwinęła skrzydła i pojawiła się na zupełnie nowej arenie. Mowa oczywiście o Jinx, która dzięki współpracy Arcane Riot Games z Fortnite Epic Games pojawiła się na pokładzie autobusu bojowego.

Ponieważ Jinx jest teraz na wolności – coś, o co wszyscy prawdopodobnie powinniśmy się martwić – zastanawialiśmy się, gdzie niektórzy z pozostałych ponad 150 bohaterów League of Legends mogliby znaleźć nowy dom, gdyby wkroczyli w stylu Smash do innej serii lub serii. Ponieważ większość, jeśli nie wszystkie postacie LoL-a, skądś czerpią inspiracje projektowe, nie będzie trudno narysować paralele.

Od kultowych filmów po jedne z najlepszych gier wideo, nasza lista obejmuje dość szeroki zakres mediów. Oczywiście ty, drogi czytelniku, możesz mieć własne pomysły na to, gdzie te postacie mogą hipotetycznie trafić, ale to tylko niektóre z pomysłów, które udało nam się wyczarować.

Więc bez zbędnych ceregieli, uważamy, że niektórzy mieszkańcy Runeterry mogliby się dopasować.

Vel’Koz (Matryca)

W momencie, gdy Riot upuścił Vel’Koza wraz ze skórką Battlecast w 2014 roku, nie trzeba było długo czekać na utworzenie linków do kultowego klasyka sióstr Wachowskich – Matrixa. Biorąc pod uwagę, że ulubiona przez wszystkich smukła kałamarnica w pustce jest uderzająco podobna do strażników, którym powierzono ochronę Miasta Maszyn – wraz z pasującymi do nich laserami – uważamy, że własna kałamarnica Runeterry w naturalny sposób pasowałaby do jego nieorganicznych kuzynów.

Bard League of Legends obok Ori

Bard (Ori)

Platformowa seria akcji Ori słynie z wyjątkowych wibracji, wspaniałej oprawy dźwiękowej i niesamowitej zdolności do rozpłakania się bez wypowiadania ani jednego słowa. Dla nas, duchowy Bard bezproblemowo wkroczyłby w ten świat, a jego przydomek „Wędrujący Opiekun” uczyniłby go idealnym NPC do pomocy w polowaniu na Meepy w niektórych obszarach (hipotetycznej) przyszłej części.

Annie i Nautilus z League of Legends obok Big Daddy i Little Sister z Bioshock

Annie i Nautilus (Bioshock)

OK, ten jest trochę naciągany – w końcu wszyscy wiemy, że Annie może więcej niż wytrzymać na Rift bez potężnego metalowego mężczyzny, który ją opiekuje. Jednak para stworzyła dynamiczny duet w Bioshock’s Rapture, mimo że Dark Child wyraźnie woli towarzystwo jej gigantycznego ognistego niedźwiedzia, Tibbersa.

Braum, który pojawiłby się w Dream Daddy

Braum (Dream Daddy: Symulator randkowania z tatą)

Jak mówi Braum, „serce jest najsilniejszym mięśniem”, a chłopak sprawia, że ​​wąsaty Freljordczyk sprawia, że ​​nasz kolektywny kokoros staje się „doki doki”. Riot wyraźnie pokazał, że jest cholernie dobry w tworzeniu gier poza MOBA, więc może nadszedł czas, aby Runeterra zdobyła własną symulację randkową lub aby Heart of the Freljord i jego zdrowa ojcowska energia zostały wino i zjedzone gdzie indziej.

Camille z LoL obok Lin Beifong . z Avatara

Camille (Awatar: Legenda Korry)

Kiedy Camille po raz pierwszy wjechała na mój pas i klasnęła w policzki w 2016 roku, od razu przypomniało mi się Avatar: The Legend of Korra, szef policji zajmujący się gięciem metalu, Lin Beifong. Chociaż chwyty Camille były wynikiem ulepszeń hextech, a nie zdolności do naturalnego wyginania metalu, widzimy, że Stalowy Cień staje się solidnym dodatkiem do najlepszych w Mieście Republiki – zwłaszcza jako elitarna inteligencja klanu Ferros.

Są inni, tacy jak Rell i Taliyah – mistrzowie, którzy potrafią naginać żywioły do ​​swojej woli za pomocą magii – którzy również odnajdą się w świecie Korry. Uzbrojona ferromancja Rell i skłonność Taliyah do rzucania kamieniami mogą sprawić, że będą świetnymi rywalami na arenie pro-gięcia Miasta Republiki.

Aurelion Sol w LoL-u obok Doktora Strange

Aurelion Sol (Doktor Strange)

Aurelion, przystąpiliśmy do targowania się.

Fakt, że Aurelion Sol jest gigantyczną pierwotną istotą niebiańskiego pochodzenia – podobnie jak Dormammu przedstawiany jest w Marvel Cinematic Universe – nie jest jedynym powodem, dla którego uważamy, że epicki gwiezdny smok powinien stanąć twarzą w twarz z Mistrzem Mistyki Sztuka, doktorze Strange.

Jako istota, która stworzyła te same gwiazdy, które zamieszkują niebo Runeterran, mogliśmy zobaczyć, jak fałszerz odnajduje drogę do naszego własnego wszechświata, tylko po to, by ponownie zostać uwięzionym przez istoty, które chcą wykorzystać jego moc do własnych celów. Rzeczywiście, nienawiść Aureliona do ludzi zostałaby zakwestionowana, gdyby nieuchronnie wspomogł go nikt inny, jak ludzki czarodziej z oszałamiającą kozią bródką.

Sylas LoL-a obok Wiedźmina

Sylas (Wiedźmin)

Sylas z Dregbourne uwielbia udaną ucieczkę z więzienia, a wiemy, że w świecie Wiedźmina jest ich mnóstwo. Zamiast demaciańskiego Poszukiwacza Magów, Sylas mógł być kiedyś redańskim łowcą czarownic dzięki swojej niezwykłej wrażliwości na magię, chociaż podobne wydarzenia do tych, które miały miejsce w jego Runeterran Kościół Wiecznego Ognia, a nawet samego Radowida.

LoL's Sett otoczony „groźnymi” symbolami z Bizarre Adventure JoJo

Sett (Dziwaczna przygoda JoJo)

Sett jest żywym, oddychającym, ora-ora-ora’ing referencją JoJo i mogliśmy łatwo zobaczyć, jak łączy siły z Dio lub Diavolo. Chociaż nie ma on do końca mocy The World, czas zdecydowanie się zatrzymał, gdy wciągnie cię na tyły twojej drużyny podczas gry rankingowej LoL – cecha, którą czujemy, że zachowałby ją, gdy miał do czynienia z Joestarami i ich sojusznikami.

LoL's Vayne obok Trevora Belmonta z Castlevania

Vayne (Castlevania)

W LoL jest niewielu bohaterów, którzy są prawie tak fajni jak Shauna Vayne, ale co, jeśli łowczyni potworów przyłączy się do Trevora Belmonta? Biorąc pod uwagę, że obie postacie mają trochę pszczół w swoich czepkach o potworach zabijających ich rodziny, możemy sobie wyobrazić, że para świetnie się dogaduje – lub po prostu konsekwentnie przeklina się nawzajem.

Mordekaiser LoL-a obok Xemnas z Kingdom Hearts 2

Mordekaiser (Serca Królestwa)

W czasach, w których można było modyfikować własne skórki LoL do gry, było mnóstwo Sory, Riku i Kairi nakładających się na modele Master Yi i Fiora. Jest jednak jeden bohater, który naszym zdaniem byłby przerażającym dodatkiem do światów Kingdom Hearts, a jest nim Mordekaiser.

Mając moc naginania dusz do jego woli, możemy sobie wyobrazić, że dowodzenie armią Okrutników byłoby tuż za aleją Mordekaisera. Fakt, że skórka Króla Trefl Revenanta jest uderzająco podobna do ostrych szczytów zbroi Xemnas w drugiej grze, zdecydowanie pomaga sprzedać fantazję. Kiedy nieuchronnie nie uda mu się podbić, możemy sobie wyobrazić, że w następnej kolejności trafi do Elden Ring…

Yuumi z LoL-a za kratkami

Yuumi (więzienie)

Jedyne przejście, jakie chcielibyśmy dla Yuumi, to przejście do celi więziennej na wieczność. Szczerze mówiąc, na to zasługuje.

I masz to, nasz wybór bohaterów LoL, który naszym zdaniem mógłby pasować do światów poza Runeterrą. Oczywiście istnieje wiele innych potencjalnych crossoverów, ale na razie pozwól, aby twoje mózgi wirowały.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Bohaterowie League of Legends, których bardzo chcielibyśmy zobaczyć, otrzymali crossovery”,”type”:”feature”,”category”:”league- of-legends”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Riot Games”,”genre”:”MOBA”,”title”:”League of Legends”, „gatunki”:[„MOBA”,”Free to Play”,”esports”]}}}}Źródło : https://www.theloadout.com/league-of-legends/champion-franchise-crossover-wishlist