Ceremonia otwarcia LoL Worlds z udziałem Heartsteel i NewJeans

Ceremonia otwarcia League of Legends Worlds 2023

Co roku Riot Games organizuje absolutnie oszałamiający spektakl z okazji ceremonii otwarcia League of Legends Worlds. W tym roku zobaczymy występy HEARTSTEEL i NewJeans. W poprzednich latach widzieliśmy występy Lil Nas X, Chrissy Costanza, Imagine Dragons i wielu innych. Widzieliśmy także wirtualne zespoły Riot Games, takie jak K/DA i True Damage, występujące w rzeczywistości mieszanej. NewJeans nie jest jedyną marką k-popową wkraczającą do gier i e-sportu, ponieważ właśnie widzieliśmy współpracę SSERAFIM z Overwatch 2.

Gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia otwarcia LoL Worlds 2023?

Ceremonia otwarcia League of Legends Worlds 2023 zapewnia niezapomniane wrażenia. Rozpocznie się . Występ odbędzie się na żywo na scenie przed publicznością w Seulu w Korei Południowej. Widzowie pozostający w domu nadal będą mogli obejrzeć cały występ na żywo. Włącz oficjalny kanał Riot Games na Twitchu. Nie przegap okazji, aby być świadkiem najlepszej ceremonii otwarcia w świecie e-sportu!

Kim jest HEARTSTEEL?

Riot przedstawia HEARTSTEEL, wirtualną grupę popową, w której znajdują się nowe wersje popularnych bohaterów League of Legends, w tym Kayna, Ezreala, Setta, Yone, K’Sante i Apheliosa. Celem grupy jest połączenie rzeczywistości i fantazji League of Legends w pełnym akcji przedstawieniu. Ich debiutancki singiel „PARANOIA” zostanie wykonany na żywo przez BAEKHYUNA, Cala Scruby’ego, Tobi Lou i ØZI z EXO. BAEKHYUN, znany ze swoich wyjątkowych talentów wokalnych w EXO i SuperM, ma globalną rzeszę fanów dzięki licznym hitowym albumom. Cal Scruby, pomysłowy raper z Los Angeles, współpracował z renomowanymi markami, takimi jak NFL i EA Sports. ØZI, gwiazda mandaryńskiej sceny muzycznej, za swój debiutancki album otrzymał kilka nominacji do nagrody Golden Melody. Tobi Lou, wszechstronny artysta łączący hip-hop, R&B i pop, zyskał uznanie dzięki takim hitom jak „Buff Baby”.

Kim jest NewJeans?

Wschodząca sensacja K-popu NewJeans jest gotowa olśnić publiczność na Mistrzostwach Świata League of Legends 2023 swoim wykonaniem hymnu „GODS”. Ten utalentowany kwintet, w skład którego wchodzą MINJI, HANNI, DANIELLE, HAERIN i HYEIN, zadebiutował w lipcu 2022 roku pod niezależną wytwórnią ADOR, będącą częścią HYBE prowadzonego przez Hee Jin Min. Ich debiutancki album „New Jeans” wydany 1 sierpnia 2022 roku odniósł niezwykły sukces, czyniąc ich pierwszą grupą K-popową, która swoim pierwszym albumem przekroczyła próg miliona sprzedaży. NewJeans szybko podbiło serca fanów na całym świecie, a ich utwór „Hype Boy” utrzymywał się na listach przebojów Billboard Global 200 przez 37 kolejnych tygodni, ustanawiając nowy rekord dla każdej aktorki K-popu. Ich światowe hity „Ditto” i „OMG” osiągnęły odpowiednio 74. i 82. miejsce na liście Billboard Hot 100 zaledwie sześć miesięcy po debiucie. Grupa przeszła także do historii, stając się najszybszym zespołem K-popowym, który osiągnął miliard odtworzeń w Spotify, jeszcze bardziej umacniając swoją międzynarodową obecność. Warto zauważyć, że NewJeans została pierwszą aktorką K-pop, która pojawiła się na scenie Lollapalooza w Chicago, urzekając ponad 70-tysięczną publiczność podczas ich pierwszego występu na żywo w Stanach Zjednoczonych w sierpniu 2023 r.

Źródło: esportskingdom.gg