Ceny League of Legends RP rosną


League of Legends gracze, którzy od czasu do czasu upuszczają pieniądze za skórki i inne zakupy za RP, mogą się spodziewać, że ceny i wartości RP wkrótce się zmienią. Riot Games ogłosiło w tym tygodniu, że od 19 sierpnia „ceny monet RP i TFT wzrosną w większości regionów Riot”. Chociaż Ameryka Północna była czasami usprawiedliwiona od regionalnych wzrostów w przeszłości, tym razem tak się nie stanie.

W poście na ten temat Riot przypisał podwyżki cen „światowej inflacji, wahaniom kursów walut, utrzymywaniu uczciwych cen między regionami i wewnątrz nich, spójności naszych produktów i innym powiązanym wzrostom kosztów”. Riot wskazał również, że te regionalne wzrosty są zazwyczaj właśnie takie – regionalne – ale tym razem wzrosty są wynikiem „zmian gospodarczych w skali globalnej”.

Poniższy wykres pokazuje, jak zmienią się ceny i wartości RP w Ameryce Północnej 19 sierpnia. Zwróć uwagę na obie te istotne kolumny, ponieważ chociaż koszty RP mogą spaść tylko w niektórych przypadkach, zawsze dostajesz za zakupy mniej RP niż wcześniej. Na przykład wydanie 5 USD daje obecnie 650 RP, ale w nowym systemie zamiast tego wydasz 4,99 USD, a zamiast tego otrzymasz tylko 575 RP.

Jedyne wartości RP, które pozostały niezmienione, to te, które kupiono za 1380 RP i 2800 RP, ale obie kosztują więcej. Według Riot jest to średni wzrost cen o około 9,8% na całym świecie, ale niezależnie od tego, jaka jest ta średnia, jest to strata dla Liga gracze tak, jak na to patrzysz. Podwyżki cen dotyczą Taktyka walki drużynowej gracze też, więc spodziewaj się, że te monety w grze będą kosztować więcej, gdy te zmiany wejdą w życie.

Jedyną częścią tego ogłoszenia, która pozwala Riotowi, są dodatkowe RP i TFT Monety, które gracze mogą zdobyć przez ograniczony czas. Jasne, jest to sposób dla Riot, aby zachęcić graczy do zakupu większej ilości RP, aby skorzystać z sfabrykowanej „umowy”, ale to najlepsi gracze wyjdą z tej zmiany. Riot powiedział, że od 14 lipca do 31 lipca podwoi „bonus RP” i „bonus” TFT Monety” gracze otrzymują.

Pamiętaj jednak, że nie oznacza to, że podwoisz swoje zakupy. Liga Gracze mogą pamiętać, że gdy zaczniesz kupować RP o wartości 10 USD lub więcej, otrzymasz normalną wartość wymienioną powyżej, a także premię. Zakup wartości 10 $ daje obecnie 80 dodatkowych RP, więc zamiast tego otrzymasz 160 RP podczas tego wydarzenia, podczas gdy wydając 20 $ otrzymasz 400 dodatkowych RP zamiast 200 i tak dalej. Nie tak atrakcyjne, jak ogólnie podwójne RP, ale wciąż przyzwoita zachęta, jeśli i tak zamierzasz coś kupić.

Nowe ceny RP Riot wejdą w życie 19 sierpnia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8c6cbf6a00814b06a2f178b3df6bcad2&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fleague-of-legends-lol-tft-rp-prices-increasing%2F&c=4386939376104349300&mkt=fr-fr