CaptainFlowers rezygnuje z MSI ze względu na swoje zdrowie, a jego fani nie zgadzają się z tym

Kapitan i analityk League of Legends, CaptainFlowers, ujawnia, że ​​ze względu na własne dobro nie będzie brał udziału w tegorocznym MSI.

Osobista decyzja

CaptainFlowers zamieścił na Twitterze/X krótki film, w którym wyjaśnia swoją decyzję o nieudziale w turnieju. Wyjaśnił, że w umowie nie było wyraźnie zapisanej jego obecności na wydarzeniu.

Zapewnił jednak swoich fanów, że to nie kontrakt z Riot Games uniemożliwia mu przybycie.

Względy logistyczne i zdrowotne

Tegoroczne targi MSI odbędą się w Chengdu w Chinach, około 25 godzin lotu z Kalifornii. Ruch, który zakłóciłby jego rytm snu, z czym już się zmagał.

Oprócz tego CaptainFlowers ujawnił, że jest uczulony na soję, składnik bardzo obecny w chińskiej żywności. Zatem pomiędzy tymi dwiema niedogodnościami zdecydował się zrezygnować z podróży.

Zachowaj swoje dobre samopoczucie

„Spędzanie prawie trzech tygodni w MSI, ledwo sypianie i ciągłe ryzyko zachorowania przy każdym posiłku, nie wydaje się sprzyjać mojemu sukcesowi. Dlatego na pierwszym miejscu stawiam dobro psychiczne i fizyczne. » powiedział KapitanFlowers.

Wskazał, że zamiast tego wziąłby udział w tegorocznych Mistrzostwach, które są znacznie większym wydarzeniem niż MSI, w którym bierze udział tylko kilka drużyn.

Pomimo rozczarowania fanów, wyrazili swoje wsparcie, stawiając przede wszystkim jego zdrowie. Chociaż nie będzie brał udziału w MSI, powróci jako komentator podczas letniego splitu LCS jeszcze w tym roku.

„Cieszę się, że wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, starszy bracie”. Poczekam cierpliwie na lato. » skomentował obserwujący.

Turniej MSI rozpoczyna się 1 maja i biorą w nim udział dwie najlepsze drużyny z każdego regionu walczące o tytuł najlepszej drużyny w połowie roku.

Źródło: www.dexerto.com