Greg Street, były lider League of Legends, otwiera własne studio gier – Yahoo Sports

Greg Street, były lider League of Legends, otwiera własne studio gier

Greg Street, były szef kreatywnego rozwoju w Riot Games, planuje stworzyć nową grę MMO lub coś bardzo podobnego. Street ogłosił, że otwiera własne zdalne studio w Teksasie, które będzie tworzyć gry, które naprawdę go pasjonują i które gracze pokochają.

Planowane prace

Chociaż Street nie zdradza jeszcze szczegółów na temat swojego nowego studia lub gry, firma planuje dzielić się tym, nad czym pracuje „wcześnie i często”, ponieważ chce, aby fani byli podekscytowani i dzielili się opiniami z zespołem.

Poszukiwania programistów

Street poszukuje doświadczonych programistów, którzy dołączą do zespołu. W swoim tweecie Street mówi, że ceni zaufanie, empatię i otwartą komunikację, zarówno wśród programistów, jak i graczy.

Przyszłość

Street kończy wątek mówiąc, że przez chwilę będzie cicho, studio szuka dodatkowych programistów i rozpoczyna pracę nad nadchodzącym projektem. Firma planuje dzielić się tym, nad czym pracuje „wcześnie i często”, ponieważ chce, aby fani byli podekscytowani i dzielili się opiniami z zespołem.

Jeśli jesteś fanem gier MMO, możesz sprawdzić naszą listę najlepszych gier MMORPG.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64547f98edb44f1f8bf42fd6d4d6bd20&url=https%3A%2F%2Fsports.yahoo.com%2Fformer-league-legends-mmo-lead-111333809.html&c=2491048321859400397&mkt=fr-fr