Były mistrz świata League of Legends skazany na 4 lata więzienia | Podnieść do właściwego poziomu


W ogromnej rywalizacji League of Legends jest tylko kilka drużyn, które przeszły do ​​historii, zdobywając Puchar Przywoływacza na Mistrzostwach Świata, takie jak T1, Edward Gaming, a ostatnio DRX.

Jednak jednym z najbardziej pamiętanych dzisiaj jest zespół Taipei Assassins, który wbrew wszelkim przeciwnościom zdobył tytuł mistrza przeciwko Azubu Frost podczas edycji 2012. Niestety wszystko wskazuje na to, że jeden z ich gwiazdorów będzie musiał spędzić czas za kratami, ponieważ został aresztowany za handel narkotykami we wrześniu 2021 roku.

Toyz, od światowej chwały do ​​więzienia

Według informacji Yahoo News w Hong Kongu, gracz Lau „Toyz” Wai Kin został skazany na 4 lata i 2 miesiące więzienia, po podejrzeniu o sprzedaż marihuany na Tajwanie. Czyn ten podlega karze na mocy prawa antynarkotykowego tego azjatyckiego kraju, w którym zalicza się go do substancji drugiej kategorii wraz z innymi bardziej znanymi, takimi jak kokaina.

Toyz, który ogłosił zakończenie kariery jako gracz w 2015 roku, jest znany jako jeden z najbardziej utalentowanych środkowych graczy na Summoner’s Rift, dzięki czemu zyskał przydomek „Bestia”.

Wraz z Taipei Assassins ugruntował swoją pozycję w Azji Południowo-Wschodniej, będąc mistrzem regionu i świata w sezonie 2, chociaż nie byłby w stanie powtórzyć tego sukcesu w późniejszych latach jako członek Hong Kong Esports. Następnie Toyz miał krótki staż jako menedżer i trener ⁠Fnatic i G-Rex, aż w końcu przeszedł na emeryturę z League of Legends w 2018 roku.

Taipei Assassins pobili wszelkie statystyki, zdobywając tytuł najlepszego w 2012 roku

Teraz, ponad rok po aresztowaniu i pięć miesięcy po przyznaniu się do winy, piłkarz z Hongkongu będzie musiał zapłacić wyrok, którego według jego prawnika „nie był do końca świadomy ze względu na brak wykształcenia i częste podróże między Hongkongiem”. Kong i Tajwan”.

Pomimo tego, że Toyz nie pojawił się w pierwszej instancji w celu wydania wyroku, oczekuje się, że Toyz odwoła się od decyzji Sądu Rejonowego w Taichung, co wydaje się skomplikowane ze względu na postawione zarzuty i okoliczności, w jakich został wykryty wraz z 7 innymi współpracownikami.

League of Legends jest dostępne na komputery PC i Mac. Kliknij ten link, aby zobaczyć więcej wiadomości związanych z tą grą MOBA. Z drugiej strony tutaj znajdziesz wszystkie nasze relacje ze świata e-sportu.

Bądź na bieżąco z nami, na LEVEL UP.

Powiązane wideo: Historia League of Legends

Redakcyjny: Hazard / Facebook / Twitter / YouTube / Instagram / Wiadomości / Discord / Telegram / Wiadomości Google

FuenteŹródło : https://www.ruetir.com/2022/11/24/former-league-of-legends-world-champion-is-sentenced-to-4-years-in-prison-level-up/