Broxah desperacko chce wrócić do rywalizacji w League of Legends


Broxah, jeden z najlepszych dżunglerów w Europie, uciekł się do pełnoetatowego streamingu dla amerykańskiej organizacji Team Liquid. Chociaż lubi uroki streamingu, nauczania i edukacji League of Legends, nie ma profesjonalnego gracza w kwiecie wieku, który z radością nie wróciłby do profesjonalnej gry. Biorąc to pod uwagę, Broxah wyraził chęć powrotu do profesjonalnej gry podczas ostatniego streamu.

„Naprawdę, naprawdę, chcę ponownie grać profesjonalnie w przyszłym roku. I nie sądzę, że to ma duże znaczenie, czy to w LEC czy LCS, ale naprawdę chcę grać – ujawnił Broxah, czekając na następny mecz w kolejce solo.

Ponieważ zarówno zespoły LEC, jak i LCS są już wypełnione niezwykłymi i utalentowanymi graczami, którzy nieustannie ćwiczą i szlifują swoją rozgrywkę, znalezienie miejsca w tych zespołach będzie dość trudnym zadaniem. Mimo to widzimy, że nie była to pochopna decyzja, ale przemyślana, którą trudno było podzielić.

„Jeśli nie ma zespołu, żadnego projektu, z którym czuję, że się zgadzam, którym jestem zainteresowany, to będę musiał zobaczyć, co dalej, ale jestem osobą konkurencyjną” – powiedział Broxah.

Gdy Broxah rozpoczyna swoją misję poszukiwania zespołu, życzymy mu wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że znajdzie zespół, który naprawdę zasługuje na jego wielkie serce i mistrzowski ocean.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6320860b688f423eb8b19db301125420&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fbroxah-desperately-wants-to-return-to-competing-in-league-of-legends&c=134317123492683051&mkt=fr-fr