Briar i K’Sante w tarapatach, Riven w pracy w planach aktualizacji LoL 13.23

Aktualizacja 13.23 League of Legends: Nadchodzą duże zmiany

Aktualizacja 13.23 League of Legends będzie gotowa do premiery 21 listopada i będzie zawierać wzmocnienia dla Janny, Vel’Koza, Trundle’a i Riven, a także osłabienia dla K’Sante, Briar, Ziggs, Naafiri i Jarvan IV.

W tym patchu zobaczymy wzmocnienia dla niektórych bohaterów i osłabienia dla innych, ale ogłoszone zmiany mogą mieć poważny wpływ na Summoner’s Rift.

Wzmocnienia tej łatki

Czterech bohaterów skorzysta ze wzmocnień:

Janna : Po mini-przeróbkach w bieżącym patchu potrzebuje wzmocnienia, aby odnaleźć swoje miejsce.

Rozdarty : Od jakiegoś czasu był słaby i programiści zamierzają go wzmocnić w nadchodzącej łatce.

Vel’Koz : Nie radzi sobie dobrze ani na środkowej linii, ani jako wsparcie, więc wzmocnienia będą skupiać się na jego przydatności w obu rolach.

Przetaczać się : W obecnej meta Trundle jest zbyt słaby i potrzebuje wzmocnienia, aby stać się realnym zagrożeniem jako tank z górnej linii.

Nerfy tej łatki

Pięciu bohaterów otrzyma osłabienia:

Jarvana IV, Naafiri, Ziggsa, Wrzosiec I K’Sante. Nerfy będą miały na celu spowolnienie ich postępów i, miejmy nadzieję, powstrzymanie ich od bycia zbyt potężnymi od samego początku.

Najlepszą częścią tej łatki jest to, że K’Sante i Naafiri są uznawani za zbyt potężnych i wymagają osłabienia. Od czasu przeróbki K’Sante w łatce 13.21 stał się on zbyt potężny, a Naafiri stał się potężny od czasu jego pojawienia się w łatce 13.14.

Łatka 13.23 może nie jest najbardziej rozbudowaną łatką roku, ale wprowadza pewne zmiany, które mogą mieć poważny wpływ na Summoner’s Rift.

Źródło: www.bing.com