Briar i K’Sante ponoszą poważne straty, gdy rozpoczynają się prace nad Riven w planach deweloperów LoL w aktualizacji 13.23

Co szykuje dla nas aktualizacja League of Legends 13.23?

Aktualizacja League of Legends 13.23 ma zostać wydana 21 listopada i przyniesie wzmocnienia Jannie, Vel’Kozowi, Trundle i Riven, a także osłabienia K’Sante, Briar, Ziggs, Naafiri i Jarvan IV. Gracze z niecierpliwością czekają na te zmiany, które mogą mieć znaczący wpływ na grę.

Nadchodzące wzmocnienia

Łatka zapewnia cztery wzmocnienia dla następujących bohaterów:

Jane:

Po mini przeróbce w bieżącym patchu Janna potrzebuje wzmocnienia, aby odzyskać moc.

Rozdarty:

Od jakiegoś czasu był słaby, więc programiści poprawią go w następnej łatce.

Vel’Koz:

Nie radzi sobie dobrze jako wspierający ani środkowy, więc mamy nadzieję, że wzmocnienia poprawią jego użyteczność w obu rolach.

Przetaczać się:

W obecnej meta Trundle jest zbyt słaby i potrzebuje wzmocnienia, aby stać się realnym zagrożeniem dla tanków na górnej linii.

Nadchodzą nerwy

Pięciu bohaterów zostanie osłabionych: Jarvan IV, Naafiri, Ziggs, Briar i K’Sante. Te zmiany są konieczne, aby przywrócić równowagę w grze, powstrzymać ich nadmierną moc i wysoki współczynnik wygranych.

Wpływające zmiany

Pomimo zwięzłości zapowiedzi łatki Phroxzon przyznał, że K’Sante i Naafiri są zbyt potężni i wymagają osłabień. Po przeróbce K’Sante w łatce 13.21 stał się on zbyt potężny, a Naafiri stał się siłą godną uznania od czasu jego premiery w łatce 13.14. Zmiany te mogą mieć poważny wpływ na rozgrywkę.

Źródło: www.bing.com