Bandle Tale: zapowiedź historii League of Legends

Riot Forge ogłosiło, że nadchodząca gra RPG, Bandle Tale: A League of Legends Story, pojawi się na Nintendo Switch. Odkryj magiczny świat zamieszkany przez Yordlów, stworzenia o obfitym futrze i szczęśliwych sercach.

Przygoda w świecie Bandle City

W tej grze opracowanej przez Lazy Bear Games wcielasz się w nieśmiałego Yordla mieszkającego w Yarnville, przytulnej, ale odizolowanej wyspie, w której obsesją jest robienie na drutach. Po długim okresie nauki pragniesz odkryć, co leży po drugiej stronie portali łączących resztę Bandle City.

Jednak na przyjęciu, na którym uczestniczysz, wszystko idzie nie tak: portale zapadają się i pogrążają miasto w chaosie. Uzbrojony w swoją wyjątkową magię dziergania i niezłomnego ducha, musisz otoczyć się nowymi przyjaciółmi, odnowić portale i ponownie zjednoczyć Bandle City.

Funkcje gry

Gra ma kilka kluczowych funkcji, w tym:

Poza Bandlewoods:

Eksploruj w Bandle Tale nieznany wcześniej świat poza Bandlewoodami. Poznaj ciekawe stworzenia, zbieraj materiały do ​​tworzenia niemożliwych obiektów i obudź magiczne portale podczas eksploracji pięciu niezapomnianych wysp.

Impreza w Bandle City:

Życie w Bandle City opiera się na jednej zasadniczej rzeczy: zupie buraczanej! Nie, właściwie chodzi o dobrą zabawę! Organizuj festiwale, aby zapewnić innym Yordlom radość i rozrywkę. Uprawiaj rośliny i gotuj świeże posiłki dla swoich gości lub pochwal się swoimi umiejętnościami inżynieryjnymi, budując gadżety, które ich zadziwią.

Poznaj mistrzów:

Zaprzyjaźnij się z kolorowymi postaciami i uczyń Mistrzów League of Legends swoimi sojusznikami, rozwiązując otaczające Cię tajemnice i naprawiając swoją społeczność, magiczne ścieg po magicznym ściegu.

Bandle Tale: A League of Legends Story będzie można pobrać z Nintendo eShop na Nintendo Switch na całym świecie w 2024 roku.

Potrzebujesz dawki magii? Obejrzyj zwiastun gry Bandle Tale: Historia League of Legends.

Zanurz się we wszechświecie dzięki tym zrzutom ekranu z gry:

Źródło: www.nintendo-insider.com