Arena LoL: Duże zmiany w patchu 14.10

Powrót Areny do League of Legends z poważnymi zmianami w aktualizacji 14.10! Po pełnym cyklu aktualizacji Riot zidentyfikował główne problemy i jest gotowy na wprowadzenie niezbędnych poprawek. Główny projektant rozgrywki podkreślił główne wyzwania, którym Riot zajmie się w aktualizacji 14.10 na Arenie.

Wszystkie zmiany na Arenie w LoL Patch 14.10

Zmiany w doświadczeniu RNG — kowadła pryzmatyczne

Włączenie Pryzmatycznych Kowadeł do tej wersji Areny miało na celu wprowadzenie elementu nieprzewidywalności do trybu gry, zapewniając wyjątkowe i świeże wrażenia w każdym meczu. Wydaje się jednak, że ich wprowadzenie spowodowało nadmierny poziom losowości. Riot wprowadzi zmiany w Kowadłach w następnej aktualizacji, aby zapewnić graczom większe szanse na sukces.

Korekty Jhina

Riot rozważa wprowadzenie pewnych zmian w Jhina, który zyskał wiele uwagi jako jeden z najczęściej omawianych bohaterów po wprowadzeniu Areny w łatce LoL 14.9. W następnej aktualizacji LoL Arena zostaną wprowadzone zmiany w prędkości pocisków i miejscu odradzania się Jhina.

Czas na reanimację

Czas odrodzenia gracza został zmieniony w następnym patchu z 11-8 sekund na 12-8 sekund. Obecne statystyki wskazują, że wskrzeszenie członka drużyny jest zbyt łatwe, co skłoniło Riot do wprowadzenia tych poprawek.

Wymagane gry Divine Arena

Arena oferuje również szereg odrębnych wyzwań, które pozwalają dostosować profil League of Legends i baner z tytułem. Wydaje się jednak, że wyzwanie Boga Areny było zbyt trudne do osiągnięcia, co skłoniło Riot do dostosowania wymagań, aby uczynić go bardziej osiągalnym celem.

Reset rankingowy dla LoL Patch 14.10

Drugi rankingowy split sezonu 14 rozpocznie się wraz z wydaniem aktualizacji LoL 14.10. W tym samym czasie rozpocznie się również podział rankingowy na Arenie. Gracze na wysokim poziomie mogą spodziewać się miękkiego resetu swojej poprzedniej rangi w innych trybach Areny, w celu poprawy przydatności dla nowicjuszy.

Źródło: realsport101.com