Arcane, serial animowany League of Legends: ujawniono datę premiery drugiego sezonu

Arcane: Sezon 2 będzie ostatecznie dostępny w listopadzie 2024 r

Fani serialu animowanego Arcane, opartego na grze League of Legends, z radością dowiedzą się, że drugi sezon planowany jest na listopad 2024 roku. Informację tę ogłoszono podczas wydarzenia Geeked Week organizowanego przez Netflix. Choć dokładna data premiery nie została ujawniona, to zapowiedź ta już wywołała spore emocje wśród fanów.

Długo oczekiwana kontynuacja

Potwierdzenie premiery drugiego sezonu to świetna wiadomość dla fanów, którzy byli pod wrażeniem pierwszego sezonu. Nagrody przyznane serialowi, takie jak cztery nagrody Primetime Emmy i dziewięć nagród Annie, potwierdzają wyjątkową jakość tego programu. Ponadto powrót aktorek Hailee Steinfeld, Elli Purnell i Katie Leung, aby ponownie wcielić się w swoje role w sezonie 2, tylko zwiększa emocje związane z nowym sezonem.

Pomimo tej obiecującej zapowiedzi oczekiwanie do listopada 2024 r. może być dla niecierpliwych fanów długie. W oczekiwaniu na premierę drugiego sezonu fani serialu mogą miło spędzić czas oglądając pięcioczęściowy dokument Riot na temat powstania Arcane.

Źródło: www.pcgamer.com