Arcane: Dziki zwiastun League of Legends, ujawniono datę premiery Netflix


Tajemna, serial animowany inspirowany League of Legend, ma piękny nowy zwiastun, który zadebiutował podczas sobotniego streamowania Tudum na Netflixie. Najnowsze spojrzenie na serial ujawniło również, że zostanie on wydany na Netflix w listopadzie, a dodatkowe odcinki zostaną udostępnione w kolejnych tygodniach. Debiut zwiastuna wynika z wiadomości, że w obsadzie serialu znajduje się Hailee Steinfeld (Spider-Man: W Spider-Verse) jako Vi, Ella Purnell (Armia Umarłych) jako Jinx i Kevin Alejandro (Strzałka) jako Jayce.

Tajemna skupi się na dwóch kluczowych relacjach w League of Legends wszechświat. Pierwsza więź między siostrami, Vi i Jinx — obiema mistrzyniami w League of Legends. Siostry dzieliły trudne dzieciństwo, ale ich drogi rozeszły się, prowadząc je do zupełnie innego dorosłego życia. Jako kluczowe postacie w ich podróży pojawi się kilka innych Liga postacie, a także zupełnie nowe twarze.

Obraz: Gry Riot

Seria zagłębi się również w jedną z najciekawszych historii Runeterry: konflikt między miastami Piltover i Zaun. Piltover i Zaun to technicznie dwa miasta, które znajdują się w tej samej lokalizacji, przy czym Piltover zajmuje lśniący górny poziom, a Zaun jako obskurne podbrzusze. Ale po latach, gdy Piltover subtelnie spycha Zaun w dół, wynalazek technologii Hextech zaczyna zmieniać równowagę sił, dzięki gotowości Zaun do używania jej w dowolny sposób.

Tajemna jest koprodukcją Riot Games i Netflix i jest animowana przez Fortiche Productions, studio animacji, które współpracowało z Riot w przeszłości, aby stworzyć kilka League of Legends filmy.

Pierwszy akt serii ukaże się 6 listopada, zaraz po League of Legends Finały Mistrzostw Świata 2021. Drugi akt ukaże się 13 listopada, a trzeci 20 listopada. Każdy akt będzie zawierał trzy odcinki.Source : https://www.polygon.com/22684693/league-of-legends-arcane-release-date-netflix-trailer