Anima Squad 2024: Nowe skórki, ikony i nagrody do odkrycia

League of Legends: Wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Anima Squad 2024

Skórki, obramowania, ikony i emotki Anima Squad 2024

Długo oczekiwane wydarzenie Anima Squad 2024 w League of Legends obiecuje wnieść do gry wiele nowej zawartości i rozrywki. Wydarzenie to wprowadzi wiele nowych skórek, a także nowe ikony, emotikony i ramki. Wydarzenie zapewnia mnóstwo okazji do zdobycia ekskluzywnych nagród dzięki przepustce i tokenom Anima Squad 2024. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o przepustce oddziału Anima, tokenach, nagrodach i nie tylko!

Przepustka i tokeny Anima Squad 2024

Jak w przypadku każdego wydarzenia, fani League of Legends otrzymają tokeny za ukończenie misji. Te żetony Oddziału Animy można wymienić na ekskluzywne nagrody, takie jak skórki, Barwy, ramki, Kule, klucze, a nawet Esencje. Gracze LoL mogą kupić przepustkę na wydarzenie i zdobyć nieograniczoną liczbę tokenów drużyny Anima. To łatwiejszy sposób na zarobienie większej ilości kosmetyków. Według przecieków wydarzenie Anima Squad ma rozpocząć się 17 lipca i zakończyć 18 sierpnia. Sugeruje się również, że 26 sierpnia sklep eventowy będzie zamknięty.

Kula Oddziału Anima 2024

Kulę Oddziału Animy można kupić za Przepustkę Wydarzenia lub wymienić na Tokeny Oddziału Anima. Oferuje gwarantowany losowy odłamek skórki z szansą na zdobycie torby z łupami Oddziału Anima. Te kule to zazwyczaj najlepsze oferty w każdym wydarzeniu, więc upewnij się, że zdobędziesz przynajmniej jedną, niezależnie od tego, czy korzystasz z przepustki wydarzenia, czy tokenów.

Ekskluzywny pakiet Anima Squad 2024 i torba z niespodzianką

Ekskluzywny pakiet Anima Squad może zawierać:

– 3 odłamki skórki (maksymalna wartość 1350 RP)

– 4 losowe odłamki skórek (minimalna wartość 975 RP)

– 6 losowych odłamków skórki o dowolnej wartości.

Istnieje również dodatkowa szansa na zdobycie Mitycznej Esencji we wszystkich jej wersjach.

Kapsuła Anima Squad 2024

Kapsuły Oddziału Animy można zdobyć, przechodząc przez ścieżkę przepustki, jako nagrody za kamienie milowe. Otwierając je, możesz odkryć:

– 3 losowe odłamki skórki z szansą na zdobycie Szczęśliwej Torby Oddziału Anima 2024

– Skórka Admiral Battle Bunny Miss Fortune + ramka i ikona.

Źródło: www.gameleap.com