Amazon organizuje turniej League Of Legends w Las Vegas w przyszłym miesiącu w Prime Day


Amazon świętuje Prime Day w przyszłym miesiącu w dość dużym stylu, ponieważ firma gra headlinera w Las Vegas: W turnieju Ultimate Crown dwaj sławni zawodnicy wagi ciężkiej, MrBeast i Ninja, zmierzą się na HyperX Arena w jednym League of Legends Turniej.

Turniej odbędzie się na żywo w Las Vegas w HyperX Arena w Luxor on the Vegas Strip. Wydarzenie, które odbędzie się 9 lipca o godzinie 16:00 czasu pacyficznego / 19:00 czasu wschodniego, będzie również transmitowane na kanale Amazon Crown na Twitchu.

Podczas wydarzenia popularny streamer Tyler „Ninja” Blevins zmierzy się z YouTuberem Jimmym „MrBeastem” Donaldsonem w walce jeden na jednego Liga, wspomagany przez zespoły „all-star” graczy. Kim są drużyny, nie zostało jeszcze ogłoszone.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na oficjalnym kanale Amazon Crown, a także w aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo Amazon, Prime Video.

Za pośrednictwem bloga wydarzenia:

„Walka z tym w League of Legends, MrBeast i Ninja staną łeb w łeb, aby zdobyć najwyższe prawa do przechwałek i założyć 2022 Ostateczna Korona Pas mistrza. Widzowie Twitcha mogą wspierać swojego bohatera niestandardowymi emotikonami, które wpływają na mecze w czasie rzeczywistym. Członkowie Prime i widzowie na żywo na czacie będą kwalifikować się do otrzymywania prezentów i obdarowanych subskrybentów podczas transmisji, aby wziąć udział w akcji. Ponadto członkowie Prime będą mieli również okazję uczestniczyć w Ostateczna Korona wydarzenie na żywo osobiście.”

Więcej informacji znajdziesz w oficjalnym poście Crown Channel.

Źródło : https://www.mmorpg.com/news/amazon-is-hosting-a-league-of-legends-tournament-in-las-vegas-next-month-for-prime-day-2000125351