All-studencka drużyna Grey Warwick wygrywa i68 LoL Open – rozmawiamy z dżunglerem Pawpem


Relacja z e-sportu na bezsenność obsługiwana przez AGON by AOC

Gray Warwick, zespół League of Legends reprezentujący Uniwersytet Warwick, wygrał dziś po południu Insomnia 68 Open.

Drużyna studencka wygrała turniej BYOC (Bring Your Own Computer), walcząc z takimi drużynami jak Verdant (który utworzył drużynę z trenerem JDXL Torokiem), mieszane zespoły Team Solo Milk, Brod &Friends i inne.

Gray Warwick pokonał czterech i pół mężczyzn 3:0 w wielkim finale, co okazało się być jednym z najszybszych do pięciu zwycięstw w ostatnich czasach. Za wygraną zdobyli główną nagrodę w wysokości 1500 funtów.

Gray Warwick przeszedł do finału z przewagą jednej gry, pokonując w górnym finale drabinkę zwycięzców, pokonując Verdant 2:0, a czterech i pół mężczyzn z dolnej drabinki po pokonaniu Team Solo Milk i Verdant 2:0 .

Czterech i pół mężczyzn pokonało Graya Warwicka wcześniej w fazie grupowej, co, jak powiedział dżungler z Warwick, Pawp, było spowodowane eksperymentalnym draftem.

Przed meczem środkowy IoI czterech i pół mężczyzn (znany również jako Gaaloul, który w przeszłości grał w brytyjskich drużynach, takich jak Enclave, NerdRage i Lionscreed z NerdRage), powiedział gospodarzowi Veracity: myślę, że są czymś wyjątkowym, więc nie będzie to zbyt trudne. Nie scrim ani razu, moim zdaniem scrimy są bezużyteczne. Tak naprawdę nie wierzę zbytnio w budowanie synergii w zespole”.

Słynne ostatnie słowa – synergia Szarego Warwicka była jasna dla wszystkich na szczelinie, gdy odepchnęli swoich przeciwników w dwóch szybkich meczach – 17-1 w grze pierwszej z baronem, duszą smoka i niebezpiecznym Vladimirem 5/5/5 w środkowej linii i 6/07 Xayah w dolnej alei oraz szarpanie 32-5 w drugiej grze. Oba mecze zakończyły się około 25 minut.

„Naprawdę dobrze jest wygrać. To było trochę ryzykowne – dużo inwestujesz, aby przyjechać na tego typu turnieje, a to naprawdę się opłaca tylko wtedy, gdy wygrywasz. Więc dobrze jest zdobyć te pieniądze.

Pawp, Szary Warwick

To było odkupienie dla Graya Warwicka – przegrali z DMU T1 we wczorajszym finale LoL na uniwersytecie NSE na i68, ale na dużej scenie BYOC w Insomnia całkowicie ją rozbili. Pojawiły się skargi ze strony graczy League w BYOC Open, mówiące, że kilka meczów zostało opóźnionych z powodu gry Warwicka również w finałach NLC, a administratorzy pracowali, aby upewnić się, że wszystkie mecze będą kontynuowane.

Gray Warwick ma długą historię w brytyjskiej uniwersyteckiej e-sporcie League of Legends, wygrywając poprzednie finały – w przeszłości mieli także Kerberos w swojej drużynie.

W obu drużynach było dzisiaj połączenie talentów – Pawp Graya Warwicka gra także w Singularity w NLC Division 1, Spark wcześniej grał dla NVision w UKLC, a The Heathen grał z Diabolus, Enclave i LDN UTD.

W przypadku czterech i pół mężczyzn Ketsuo (grający jako Huan Kang) grał wcześniej z X7, a Gaaloul (IoI) grał w przeszłości z NerdRage. Ty

Składy:

  • Gray Warwick: Top: zeta, Jungle: Pawp, Mid: tylko lowbob, ADC: Spark, Support: The heathen
  • Czterech i pół mężczyzn: Top: Huan Kang (aka Ketsuo), Jungle: fraze int acc, Mid: IoI (aka Gaaloul), ADC: Offmeta Abuser, Support: cute catgurl

Możesz zobaczyć pełną drabinkę LoL i68 Open i drużyny tutaj.

Wywiad z dżunglerem Gray Warwick Pawp

Pawp rozmawiał z nami o zwycięstwie i68, jego planach awansu do play-offów NLC Div 1 Summer 2022 po trudnym wiosennym sezonie ze studencką drużyną Singularity (którzy zajęli miejsce na dole tabeli) i niemożności gry w uniwersyteckich Esports Masters.

Możesz śledzić Szary Warwick na Twitterze oraz Łap na Twitterze tutaj

Relacje e-sportowe Insomnia obsługiwane przez AGON by AOC – zobacz monitor AGON League of Legends tutaj i więcej wiadomości e-sportowych i68 tutaj





Źródło : https://esports-news.co.uk/2022/04/17/student-team-grey-warwick-win-i68-lol-open-pawp-interview/