Alexandria Ocasio-Cortez nagina rangę League Of Legends, krytykuje założyciela giełdy kryptowalut


Alexandria Ocasio-Cortez (lub AOC) jest najbardziej znana ze swojej codziennej pracy – jako członkini Partii Demokratycznej Stanów Zjednoczonych i przedstawicielka 14. okręgu kongresowego Nowego Jorku. Nie jest jednak tajemnicą, że jest też fanką gier wideo – jest gra w Animal Crossing (dobry gust), był wcześniej przesyłany strumieniowo Pośród nas na Twitchu, a także pojawił się w Hbomberguy’s Donkey Kong 64 strumień fundraisingowy, w ramach którego zebrano setki tysięcy dolarów dla Mermaids – organizacji charytatywnej wspierającej młodzież transpłciową.

W związku z tym prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, że jest w tym całkiem dobra Liga Legend – fakt, który, jak donosi We Got This Covered, najwyraźniej wykorzystywała, by naginać założyciela giełdy kryptowalut FTX, Sama Bankmana-Frieda.

Tajemne: League of Legends jest jednym z tegorocznych nominowanych do Game Awards za najlepszą adaptację – spójrz poniżej.

Jednak, jak donosi Financial Times, gdy pojawiły się wiadomości, że FTX złożył wniosek o ochronę przed bankructwem w USA, odkryto również, że najwyraźniej nie jest zbyt dobry w tej grze. Na podstawie zrzutu ekranu z 2021 roku wygląda na to, że zajął brąz III – co nie jest zbyt wysokie.

Po pewnym dochodzeniu przeprowadzonym przez Financial Times wydaje się, że Bankman-Fried mógł później dotrzeć do Bronze II, co jest postępem – warto pamiętać, że zrzuty ekranu są nieaktualne, ponieważ nikt nie jest pewien, jak nazywa się jego obecne konto jest. Mimo to ludzie uznali odpowiedź AOC za zabawną: „Jest to w jakiś nieironiczny sposób najbardziej zjadliwy komentarz, jaki SBF otrzymał do tej pory od polityka” @0xMert_ odpowiedział.

Źródło : https://www.gamingbible.co.uk/news/alexandria-ocasiocortez-flexes-league-of-legends-rank-20221117