Aktualizacja szybkiej gry: Wybierz tego samego bohatera dla wielu ról w League of Legends

Zestaw szybkiej rozgrywki League of Legends, zapewniający aktualizacje poprawiające jakość życia w sezonie 14

Wraz z nadejściem 14. sezonu League of Legends, Riot Games wprowadzi szereg zmian w grze, a także aktualizacje poprawiające jakość życia w Quickplay. Obecnie ta funkcja jest dość niepraktyczna ze względu na błąd, który wydaje się wpływać na wybór bohatera za każdym razem, gdy chcesz zablokować wybór dla określonej roli.

Dodatkowo ta funkcja nie pozwala na wybranie tego samego bohatera do wielu ról. Jeśli więc jesteś zwolennikiem Shaco i lubisz grać zarówno na górnej linii, jak i w dżungli, nie będziesz mógł wybrać go do obu preferowanych ról, a będziesz mógł wybrać go tylko do jednej. Świetnie więc, że Riot Games wprowadza zmiany i umożliwia wybór tego samego bohatera do wielu ról.

W poście na Reddicie Reav3 powiedział: „Obecnie pracujemy nad poprawkami interfejsu użytkownika. Chcielibyśmy wypuścić je gdzieś na początku tego roku. Pracujemy także nad możliwością ustawiania się w kolejce dla tego samego bohatera w wielu rolach. » Pomoże to graczom, którzy chcą wypróbować nowych bohaterów w różnych rolach. Trudno przewidzieć, kiedy zmiany w szybkiej grze zostaną wprowadzone, ale wielu członków społeczności uważa, że ​​będzie to możliwe w patchu 14.1 lub 14.2.

Źródło: www.sportskeeda.com