Aktualizacja Sony w promocji 12 sezonu League of Legends jest podekscytowana!


Być może Sona otrzymała mini-przeróbkę w 11. sezonie League, ale gracze od dawna tęsknili za głębszym ulepszeniem Maven of the Strings. W sezonie 12 może się to zdarzyć, gdy Riot będzie drażnił się z potencjalną aktualizacją graficzną dla wspierającego bohatera.

Riot Games obiecało, że począwszy od końca 2021 r., będzie wprowadzać jeszcze więcej przeróbek i przeróbek starzejących się bohaterów w grze.

Skupiając się na ulepszeniach wizualnych, niektórzy z najstarszych członków Szczeliny czekają na zmiany. Syndra jest pierwszym bohaterem, który otrzymał nową aktualizację Art & Sustainability Update (ASU).

Chociaż nie potwierdzono żadnych innych bohaterów, spojrzenie na sezon 12 pokazało, że Sona została przerobiona wizualnie ⁠ — przynajmniej w promocjach, które publikuje Riot.

Gry o zamieszkach

Sona jest potencjalnie w kolejce do ulepszenia wizualnego League of Legends w sezonie 12.

Animacje Sony zaprezentowane w nagraniu deweloperskim z 7 października, promujące wszystkie nowe zmiany, wyglądają inaczej niż jej obecne w League of Legends.

Aura Sony jest znacznie gładsza, skupiając się na pełnym zanikaniu kolorów, a nie na teksturowanych falach. Jej superumiejętność również poszła tą samą ścieżką, stając się jednym czystym uderzeniem, a nie warstwami złota.

Jeśli aktualizacja Sony zostanie potwierdzona, będzie to jej pierwszy poważny przegląd wizualny od sezonu 4. Nie oczekuje się jednak żadnych zmian w rozgrywce.

Powiązany segment zaczyna się o 3:17.

Pojawia się po tym, jak Maven of the Strings przeszła mini-przeróbkę w sezonie 11, która zmieniła jej umiejętność bierną, aby wzmocnić „jej fantazję o hiperskalowaniu w sposób, który nie polega wyłącznie na potrzebie farmy w alei”.

Kiedy zmiany zostały wprowadzone w patchu 11.16 LoL, jej współczynnik zwycięstw wzrósł z około 51,2% do ponad 53%, podczas gdy jej współczynnik wyboru podwoił się z 2% do ponad 5%.

W patchu 11.20 jest to od tego czasu znormalizowane do około 52% współczynnika wygranych z 3% współczynnikiem wyboru ⁠ — z kilkoma osłabieniami po drodze.

Gracze podobno wizualnie aktualizacja Sony nadejdzie po pierwszym przeróbce Syndry od dziewięciu lat w sezonie 12 ⁠ — ale Riot jeszcze tego nie potwierdził.Source : https://www.dexerto.com/league-of-legends/sona-update-lol-season-12-visual-upgrade-details-1672142/