Aktualizacja midscope League of Legends Jax sprawia, że ​​superumiejętność jest „bardziej ekscytująca”


To jedno z najstarszych pytań League of Legends: „co by się stało, gdyby Jax miał prawdziwą broń?” Niestety, zbliżający się Aktualizacja lunety Jax nie do końca odpowie na to pytanie, ale deweloper Riot Games ma nadzieję, że przynajmniej sprawi, że gra bohaterem będzie nieco bardziej dynamiczna.

biorąc do Świergot aby podzielić się nowinami, główny projektant bohaterów, August „August” Browning, mówi, że chociaż aktualizacja – zaplanowana na wydanie łatki 13.1 – jest „mniejsza”, jego ostateczna umiejętność, Potęga Wielkiego Mistrza, będzie „bardziej ekscytująca/interesująca w rzucaniu ”.

Zgodnie z obecnymi zmianami, które mają trafić na PBE 2 grudnia, Jax obraca teraz swoją latarnią wokół siebie, gdy używa superumiejętności, zadając obrażenia pobliskim wrogom. Trafianie bohaterów zapewnia również pancerz i odporność na magię, których ilość zwiększa się w zależności od liczby trafionych bohaterów.

Istnieją również poprawki w innych miejscach zestawu Jaxa. Przelicznik AP na Leap Strike został przeniesiony do jego Counter Strike, który sam został zmieniony z umiejętności zadającej obrażenia fizyczne na magiczną, aby to ułatwić. August mówi, że intencją tutaj jest dać trochę miłości osobom, które lubią wybuchy.

Możesz sprawdzić informacje o aktualizacji Jax midscope na PBE poniżej.

Podczas gdy gracze Jaxa będą ubolewać nad faktem, że Zbrojnemu Arcymistrzowi wciąż brakuje broni odpowiadającej jego tytułowi, nowa superumiejętność powinna ich na razie udobruchać.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638a0c580a764240898fd1e9e923146e&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fleague-of-legends%2Fjax-midscope-update-patch-13-1&c=4130220953261625700&mkt=fr-fr