Aktualizacja League Of Legends Wild Rift 4.1: nowi bohaterowie, skórki, wydarzenia


League of Legends: Wild Rift to mobilna gra strategiczno-akcji. Została stworzona przez Riot Games i jest w regionalnej otwartej becie od 2020 roku. Kultowa akcja MOBA League of Legends jest przenoszona na urządzenia mobilne za pośrednictwem League of Legends Wild Rift. Ma nowe elementy sterujące i uproszczony interfejs zoptymalizowany pod kątem ekranów dotykowych. League of Legends zawiera dwóch nowych bohaterów: Wild Rift Patch 4.1 High Five. Oprócz tego wprowadzono zmiany dotyczące czołgów, zupełnie nowe skórki i zupełnie nowe wydarzenia.

Wraz z aktualizacją „High Five” 16 maja Riot Games opublikowało podsumowanie całej nowej zawartości, która pojawi się w League of Legends Wild Rift. Oprócz nowych przedmiotów, zmian w rankingu, wydarzeń i zestawu NOVA, który zawiera specjalne skórki dla Lee Sina, Morgany, Luciana, Nasusa i Riven, dodaje dwóch nowych bohaterów, Urgota i Twitcha.

League of Legends Wild Rift nowi bohaterowie

Urgot

Urgot to potężna hybryda człowieka i maszyny. Dziesiątkuje słabych w górnej alei, używając kombinacji technologii Zaun i czystej potęgi.

Skurcz

Twitch, Szczur Zarazy, jest strzelcem wyborowym, którego ciosy zatruwają każde uderzenie. Ma zdolność przechodzenia niezauważonym. Bardzo szybko wyeliminujesz wrogów z Twitchem u boku. Wraz z kolejną aktualizacją Urgot i Twitch zostaną dodani do listy bohaterów, którymi można grać.

League Of Legends Wild Rift Patch 4.1 Wydarzenia

Aktualizacja zawiera również zupełnie nowe aktywności związane z debiutem Twitcha i Urgora. Aby uzyskać dostęp do pytań o ciekawostki i sprawdzić swoją wiedzę o nagrodach, gracze muszą wykonać zadania.

Użytkownicy mogą również wziąć udział w wydarzeniu „Zasadzka Twitcha”. To zabawne wprowadzenie do Twitcha zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i nowicjuszy. W patchu 4.1 udostępniony zostanie również system poziomów „Prestiż”, umożliwiający użytkownikom zdobywanie „gwiazdek” do wyświetlania na ich profilach. Gdy gracze osiągną poziom 40, będzie dostępny. Riot Games rozważa teraz nowe strategie włączenia nagród do systemu.

Istniejące przedmioty również zostaną dostosowane dla graczy. Na przykład zostanie dodana umiejętność bierna Siły Natury, a Kamizelka Brumble i Słoneczna Peleryna zostaną poddane drobnym modyfikacjom. Aby zwiększyć prędkość ruchu i zmniejszyć wszystkie obrażenia magiczne, gracze mogą gromadzić ładunki, pochłaniając obrażenia od umiejętności. Gracze mogą zdobyć skórkę Wyniesionego i Vi superbohatera na sezon 9 Dzikiej Przepustki, wykonując czynności w Emporium Dzikiej Przełęczy.

Zestaw NOVA, który zawiera skórki dla Morgany, Lee Sina, Luciana, Nasusa i Riven, również będzie sprzedawany od 16 maja. Niektóre ze skórek w aktualizacji to Arcade Ezreal, Battle Boss Brand, Cosmic Lux i Omega Squad Skurcz.

Przeczytaj także: PUBG Mobile Lite Winner Pass Season 46 Szczegóły, nagrody, cena

Źródło : https://kheltalk.com/esports/league-of-legends-wild-rift-patch-4-1-new-champions-skins-events/