Aktualizacja League of Legends, 2 aktualizacje bohaterów opóźnione


Liga Legend gracze czekający na pojawienie się kolejnej aktualizacji – tej, która zawiera aktualizacje bohaterów dla Aureliona Sola i Ahri – będą musieli poczekać trochę dłużej. Riot Games ogłosiło w tym tygodniu, że łatka 13.3 została opóźniona i nie pojawi się w normalnie zaplanowanym czasie w środę. Zamiast tego aktualizacja będzie teraz ukierunkowana na wydanie 9 lutego, więc wyjdzie tylko jeden dzień później niż zwykle.

Jeden dzień to niezła okazja, ale jest to niezwykłe, biorąc pod uwagę Riot Liga aktualizacje zazwyczaj mają dość ścisły harmonogram co drugą środę. To także zła wiadomość dla wielu graczy Ahri, którzy już od dłuższego czasu czekają na aktualizację wizualną bohatera. To oczekiwanie przedłużało się wcześniej, gdy aktualizacja bohatera była opóźniana z powodu ataku socjotechnicznego na Riot.

Ale jej aktualizacja, która została sklasyfikowana przez Riot jako aktualizacja grafiki i zrównoważonego rozwoju, nadal będzie lądować w tej łatce, nawet jeśli sama aktualizacja pojawi się dzień później.

„ASU Ahri pojawi się na Rift w tym patchu ze zaktualizowaną grafiką, efektami dźwiękowymi i wizualnymi oraz animacjami dla jej podstawowego modelu i starszych skórek” – czytamy w części informacji o łatce poświęconej Ahri.

Aktualizacja Aureliona Sola jest znacznie bardziej dogłębna pod względem wpływu na rozgrywkę. Jego jest kompleksową aktualizacją rozgrywki, która wpływa na każdy aspekt jego umiejętności. Jego nowa umiejętność pasywna opiera się na mechanice „Gwiezdnego Pyłu”, która wzmacnia jego umiejętności, jego Q pozwala mu oddychać ogniem, jego W nadal pozwala mu latać i zasadniczo można go zresetować, jeśli zostanie zabity, jego E przywołuje czarną dziurę, która zabija wrogów, którzy spadnie poniżej określonego progu zdrowia, a jego superumiejętność zrzuci gwiazdę na wrogów. Możesz przeczytać pełne szczegóły dotyczące jego przeróbki tutaj.

Reszta aktualizacji zawiera również kolejną porcję zmian wyważenia, więc koniecznie je sprawdź, aby zobaczyć, co się zmienia w odniesieniu do twoich ulubionych bohaterów i przedmiotów.



Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e445c5cd8e469fb28f75a7ea7c82f8&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fleague-of-legends-patch-update-ahri-delayed%2F&c=4477082984347600335&mkt=fr-fr