Aktualizacja League of Legends 13.22 wprowadza nieoczekiwane zmiany w klasycznych bohaterach

Łatka League of Legends 13.22: Duże zmiany w automatycznym ataku maga

Aktualizacja 13.22 League of Legends wprowadza znaczące zmiany w szybkości automatycznego ataku magów, poprawki zestawu Janny umożliwiające większe wyrażanie talentów oraz ogólne wzmocnienia i osłabienia oparte na statystykach. 13.21. Wygląda na to, że Riot Games nie wykazuje oznak spowolnienia.

Ta aktualizacja może nie jest najdłuższa w historii League of Legends, ale z pewnością pozostawi trwałe wrażenie w umysłach wielu graczy. Dostosowanie prędkości automatycznego ataku dla magów uznano za największą zmianę Riot w tej aktualizacji, ponieważ wielu graczy jest zbyt skupionych na „patchworku” Janny, by się tym przejmować. Biorąc pod uwagę wszystkie drobne zmiany, które nadejdą w tej najwyżej ocenianej grze MOBA, zacznijmy od sprawdzenia, na których bohaterów wpłynie zmiana prędkości automatycznego ataku.

Łatka 13.22: Zwiększona prędkość automatycznego ataku magów

Główny projektant gry „Phreak” wyjaśnia, że ​​wzrost prędkości automatycznego ataku maga nastąpił po odkryciu, że gracze magowie używają run prędkości ataku, gdy ich bohaterowie nie mają bezpośredniej synergii prędkości ataku, przykładami mogą być Ahri i LeBlanc.

Aby umożliwić tym graczom przyjmowanie run mocy adaptacyjnej i nie czuć się zobowiązanym do przyjmowania run prędkości ataku, wybrani bohaterowie magowie zmienili swoje ramy ataku, prędkość pocisku i prędkość ataku. Zmodyfikowano atak. Dotknięci bohaterowie to Ahri, Anivia, Annie, Cassiopeia, Heimerdinger, Ivern, Karthus, LeBlanc, Lissandra, Neeko, Orianna, Rumble, Ryze, Singed, Syndra, Taliyah, Teemo, Twisted Fate, Veigar, Vel’Koz, Xerath, Zilean i Zosia.

Poprawki dla Janny

Janna jest wyjątkową czarodziejką wspierającą, a posiadanie jednej z najtrwalszych tarcz w swojej klasie stawia ją znacznie wyżej od innych zaklinaczy tarcz, ale tylko jeśli masz talent, aby jej używać. Jednak w obliczu tych nieprzewidzianych zmian Riot Games ma nadzieję odsunąć ją od obowiązków tarczy i powrócić do jej bardziej tradycyjnej roli. Phreak wyjaśnił w zapowiedzi patcha 13.22, że dostosowywali zestaw Janny, aby przywrócić ładniejszą wersję bohatera, tj. spam Q i W z 2017 roku.

Aby to zrobić, czas odnowienia i koszt W Janny zostały zmniejszone. Twoja umiejętność bierna zapewnia teraz obrażenia przy trafieniu, a redukcja tarczy twojego E została usunięta, ale nie są to tylko wzmocnienia. Czas odnowienia, koszt i obrażenia twojego Q zostały osłabione. Personal Haste został usunięty z twojej umiejętności biernej, a czas trwania twojego E został skrócony. Te znaczące zmiany z pewnością zmienią zamierzony styl gry i wepchną ją jeszcze bardziej w próbę spamu Q i W. W zależności od tego, jak te zmiany zostaną przyjęte, spodziewam się zmiany w jej i tak już wysokim współczynniku gry.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmian nadchodzących w aktualizacji 13.22, Riot Phreak pomoże Ci.

Skórki z łatką League of Legends 13.22

Oprócz zmian, które nadejdą w tym patchu, nasz jedyny łamacz serc z Heartsteel w końcu zadebiutuje na Rift. Skórki obejmują HEARTSTEEL Kayn, HEARTSTEEL K’Sante, HEARTSTEEL Ezreal, HEARTSTEEL Sett, HEARTSTEEL Aphelios i HEARTSTEEL Yone. Główny producent grupy, Yone, również otrzyma w tym patchu prestiżową skórkę wraz z Prestige HEARTSTEEL Yone. Będziemy także świadkami powrotu legendarnych Barw wraz z wydaniem Breakout True Damage Ekko. Ten patch jest z pewnością patchem rytmicznym.

HEARTSTEEL Kayn, HEARTSTEEL K’Sante, HEARTSTEEL Ezreal, HEARTSTEEL Sett, HEARTSTEEL Aphelios, HEARTSTEEL Yone, Prestige HEARTSTEEL Yone i Breakout True Damage Ekko będą dostępne w środę, 8 listopada 2023 r. o 12:00 PT, 15:00 ET i 8:00 12:00 czasu GMT.

Źródło: www.pcgamesn.com