Aktualizacja Ahri League of Legends, więcej treści prawdopodobnie opóźnionych po ataku Riot Games


Liga Legend gracze czekający, aż aktualizacja Ahri pojawi się na głównych serwerach gry, być może będą musieli poczekać trochę dłużej. Riot Games ogłosiło w tym tygodniu, że było celem „ataku socjotechnicznego”, ataku, który, jak powiedział, wpłynął na zdolność studia do terminowego wydawania nowych treści dla różnych gier. Nie wspomniano o żadnych konkretnych opóźnieniach, ale nadchodzących Liga łatki, aktualizacja Ahri i zawartość planowana dla innych tytułów Riot Games to wszystko, na co firma mogła mieć wpływ.

Riot szczegółowo opisał sytuację w piątek za pośrednictwem kilku tweetów ze swojego konta na Twitterze, które zostały udostępnione i skomentowane przez konta gier studia, a także indywidualnych programistów. Nie uzyskano żadnych danych gracza ani informacji osobistych (o ile wiadomo Riot), ale obecnie oczekuje się, że wpłynie to na aktualizacje zawartości gier Riot.

„Na początku tego tygodnia systemy w naszym środowisku programistycznym zostały naruszone w wyniku ataku socjotechnicznego” — powiedział Riot. „Nie mamy teraz wszystkich odpowiedzi, ale chcieliśmy wcześnie się z tobą skontaktować i poinformować, że nic nie wskazuje na to, że dane gracza lub dane osobowe zostały pozyskane. Niestety tymczasowo wpłynęło to na naszą zdolność do udostępniania treści. Podczas gdy nasze zespoły ciężko pracujemy nad poprawką, spodziewamy się, że wpłynie to na tempo nadchodzących łat w wielu grach. Prosimy o cierpliwość, gdy nad tym pracujemy, a my będziemy informować Cię o dalszych postępach w dochodzeniu”.

Jak dotąd, Liga zespół skomentował również sytuację, mówiąc, że Ahri Art and Sustainability Update „być może trzeba będzie przejść do łatki 13.3„, który przypada na 8 lutego Taktyka walki drużynowej konto podobnie zasugerowano że atak mógł wpłynąć na nadchodzące zmiany wyważenia, chociaż poprawka ma na celu naprawienie wszelkich znaczących wartości odstających. Riot Meddler, szef League Studio, powiedział: „Nic, co byłoby w 13.2, nie zostanie anulowane”, ale rzeczy, których nie można naprawić, takie jak aktualizacja Ahri, mogą wymagać przeniesienia na późniejszy termin.

ani Waleczny konto ani Legendy Runeterry konta powiedziały coś osobno, aby zasugerować, że atak miał wpływ na określoną zawartość z tych gier.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cc0c3951cf4f4a9b6bf8f4ee55aa70&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fleague-of-legends-ahri-update-content-delays-riot-games-attack%2F&c=6812176281354201475&mkt=fr-fr