Aktualizacja 5.0 League of Legends Wild Rift: nowi bohaterowie, skórki i nie tylko

League of Legends: Wild Rift Patch 5.0 – Wszystko, co musisz wiedzieć

Szukasz informacji o aktualizacji Wild Rift 5.0? Jesteś we właściwym miejscu! Mamy pełną listę wszystkiego, co zostanie dodane do League of Legends: Wild Rift, w tym nowych bohaterów, nowe skórki, zmiany trybów gry i wiele więcej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co czeka grę w pierwszym patchu w 2024 roku!

Aktualizacja Wild Rift 5.0 – najważniejsze informacje

Łatka 5.0, Bright Heights, zostanie wydana dla Wild Rift 18 stycznia. Ta aktualizacja wprowadzi do gry wielu nowych Bohaterów, w tym Syndrę, Talona i Kindred. Będzie także zawierać przeróbki dla Aureliona Sola, Wukonga, Gragasa i Yuumi. W tej aktualizacji czeka na Ciebie także mnóstwo nowych skórek, których pełną listę zestawiliśmy poniżej. Jeśli interesuje Cię rozgrywka, mamy wszystkie szczegóły dotyczące najnowszych zmian w rozgrywce, w tym zmian terenu na mapie, nowych przedmiotów i aktualizacji Areny, a także rozpoczęcia nowego sezonu rankingowego.

Nowi mistrzowie

Jasne Wzgórza wprowadza trzech nowych bohaterów na Rift:

Syndra, Władczyni Ciemności, jest przerażającą iońską magiką dysponującą niesamowitą mocą. Jest magiem wybuchowym dalekiego zasięgu, zdolnym do kontrolowania walki dystansowej i bombardowania przeciwników uwolnioną mocą.

Obcas, Cień Ostrza, to bezwzględny zabójca z ulic Noxusu, gdzie, aby przeżyć, zmuszony był walczyć, zabijać i kraść. Dysponując dużą mobilnością i salwą sztyletów, Talon może cicho przecinać wrogów, zanim w ogóle zostaną zauważeni.

Oddzielni, ale nigdy rozdzieleni, Spokrewnieni, wieczny łowca, reprezentują bliźniacze esencje śmierci. Łuk Owca zapewnia szybkie uwolnienie z królestwa śmiertelników tym, którzy akceptują swój los, podczas gdy Wilk poluje na tych, którzy uciekają przed ich końcem, zapewniając brutalny ostateczność w swoich miażdżących szczękach.

Przeróbki bohaterów

Na cześć Roku Smoka Aurelion Sol, Gwiezdny Kowal, otrzyma zupełnie nowy zestaw umiejętności i potężną umiejętność pasywną, która pozwoli mu stać się potężnym niszczycielem gwiazd, jakim ma być.

Wukong, Małpi Król, będzie teraz w stanie dłużej utrzymać się podczas walki. Jego klony również pozostaną dłużej i będą mogły odtworzyć Uderzenie Nimbusem Wukonga.

Yuumi, Magiczny Kot, została zmodyfikowana, aby poprawić spójność jej zdolności do wspierania sojuszników, zarówno samodzielnie, jak i z członkiem drużyny.

Wreszcie Gragas, awanturnik, skorzysta z kilku zmian mających na celu zapewnienie mu płynniejszej rozgrywki.

… (pozostałe części tekstu pominięto)

Źródło: www.ggrecon.com