Aktualizacja 13.18: Dwóch dżunglerów z największą liczbą OP w LoL zostało osłabionych.

Informacje o aktualizacji League of Legends 13.18 są już dostępne i są darem niebios. Jeśli masz dość bycia całkowicie unicestwionym przez Jarvana i Rella, mam dla ciebie dobrą wiadomość: dwaj tyrani dżunglerzy z gry MOBA w końcu zostali osłabieni – zwłaszcza po dominacji Rella w licznych profesjonalnych turniejach League of Legends.

Rell ma zasłużone nerwy

Oglądałem finały LEC w ten weekend i wiem, jak potężny jest Rell. Według Games of Legends podczas finałów LEC została zbanowana 17 razy, a gdy nie została zbanowana, grano w nią. Tak, Rell był obecny lub został zbanowany w każdym meczu finałów LEC.

Aktualizacja 13.18 ma na celu ostateczne położenie kresu jego dominacji, a osłabienia skupiają się głównie na jego zdolnościach wsparcia. Jednakże, jak wspomina Riot, prawdopodobnie wpłynie to na jego działanie w dżungli, więc miej to na uwadze.

Dodatkowa prędkość ruchu zapewniana przez jego „Pełne przechylenie” (E) została zmniejszona, zarówno podczas zbliżania się do bohaterów, jak i podczas oddalania się od nich. Miejmy nadzieję, że oznacza to, że nie może już nurkować, zadawać ogromnych obrażeń, a następnie wycofać się w stronę zachodzącego słońca.

Kompletne zmiany to:

Dodatkowa prędkość ruchu (odległość od wrogów): 15/17,5/20/22,5/25% -> 12/14/16/18/20%

Dodatkowa prędkość ruchu (w stronę wrogów): 30/35/40/45/50% -> 24/28/32/36/40%

Jarvan IV mniej niebezpieczny

Tymczasem w Demacii niepodzielnie króluje Jarvan IV – gra słów całkowicie zamierzona. Chociaż przechodzi fazy, w których był dobry, a potem, cóż, niezbyt dobry, stał się koszmarem po zmianach wprowadzonych do Włóczni Shojina i Blottera w patchu 13.17.

W rezultacie jego umiejętność bierna zapewnia teraz mniej obrażeń fizycznych w zależności od zdrowia bohatera, co oznacza, że ​​zwykle nie stopi paska zdrowia tak szybko:

Dodatkowe obrażenia fizyczne przy atakach podstawowych: 8% aktualnego HP celu -> 6% aktualnego HP celu

Pełne informacje o łatce do aktualizacji LoL 13.19 można znaleźć tutaj i, ku mojej wielkiej radości, mój ulubiony bohater wszechczasów, Senna, otrzymuje pewne wzmocnienia. Gwen z dżungli (Gwungle), Irelia, Kennen i Thresh również dostają trochę miłości, podczas gdy Kayn, Tryndamere i Xayah dołączają do Rella i Jarvana na liście osłabień.

Dostępna jest także nowa seria skórek Street Demons dla nowego wampirzego zagrożenia, Briara, a także Branda, Dr. Mundo, Neeko, Rengara i Zyry, a także nowa mityczna skórka dla Taliyi o nazwie Crystalis Motus. Jako wielki fan Zyra Crime City, ta skórka Street Demons jest naprawdę koniecznością.

W LoL Mythic Shop pojawiły się także nowe skórki, ale niestety prestiż True Damage Senna do nich nie należy. Ale nie martwcie się, po prostu będę obserwował listę nadchodzących skórek League of Legends – w końcu nadchodzi Halloween.

Źródło: www.bing.com