Aktualizacja 13.18: Dwóch dżunglerów z największą liczbą OP w LoL zostaje osłabionych.

Informacje o łatce League of Legends 13.18 są już dostępne i jest to absolutny cud. Jeśli masz już dość bycia całkowicie unicestwionym przez Jarvana i Rella, mam dla Ciebie dobrą wiadomość: dwóm tyranom z dżungli MOBA dostają zasłużone osłabienia – zwłaszcza po dominacji Rella w licznych profesjonalnych turniejach MOBA League of Legends.

Oglądałem finały LEC w ten weekend i wiem, jak potężny jest Rell. Według Games of Legends podczas finałów LEC została zbanowana 17 razy, a gdy nie została zbanowana, grano w nią. Tak, Rell brał udział w każdym meczu finałów LEC lub poza nim.

Nerwy dla Rell’a

Wydaje się, że aktualizacja 13.18 ostatecznie zakończy jego terror, a osłabienia mają na celu przede wszystkim zmniejszenie jego siły wsparcia. Jednakże, jak wspomina Riot, prawdopodobnie wpłynie to na jego działanie w dżungli, więc miej to na uwadze.

Dodatkowa prędkość ruchu zapewniana przez jego zaklęcie Full Tilt (E) została zmniejszona, zarówno podczas zbliżania się do bohaterów, jak i podczas oddalania się od nich. Miejmy nadzieję, że to oznacza, że ​​nie będzie mogła przybyć, zadać dużych obrażeń, a następnie odjechać w stronę zachodzącego słońca.

Pełne zmiany przedstawiają się następująco:

Dodatkowa prędkość ruchu (z dala od wrogów): 15/17,5/20/22,5/25% -> 12/14/16/18/20%

Dodatkowa prędkość ruchu (w stronę wrogów): 30/35/40/45/50% -> 24/28/32/36/40%

Nerwy Jarvana IV

Z drugiej strony, w Demacii króluje Jarvan IV – gra słów całkowicie zamierzona. Chociaż przechodzi przez fazy bycia dobrym, a potem, cóż, niezbyt dobrym, stał się koszmarem po zmianach we Włóczni Shojina i Goredrinkerze w patchu 13.17.

W rezultacie jego umiejętność bierna zapewnia teraz mniejsze obrażenia fizyczne w stosunku do zdrowia bohaterów, co oznacza, że ​​nie stopi paska zdrowia tak szybko:

Dodatkowe obrażenia fizyczne przy podstawowych atakach: 8% aktualnego zdrowia celu -> 6% aktualnego zdrowia celu

Inne zmiany

Pełne informacje o łatce do aktualizacji LoL 13.19 można znaleźć tutaj i, ku mojej wielkiej radości, wprowadzono ulepszenia dla mojego ulubionego bohatera wszechczasów, Senny. Gwen z dżungli (Gwungle), Irelia, Kennen i Thresh również dostają trochę miłości, podczas gdy Kayn, Tryndamere i Xayah dołączają do Rella i Jarvana na liście do usunięcia.

Dostępna jest także nowa linia skórek Street Demons dla nowego wampirzego zagrożenia, Briara, a także Branda, Doktora Mundo, Neeko, Rengara i Zyry, a także nowa mityczna skórka dla Taliyi o nazwie Crystalis Motus. Jako zagorzały fan Zyry w Crime City, ta skórka Street Demons jest absolutnym must-have.

W LoL Mythic Shop pojawiły się także nowe skórki, ale niestety Prestige Senna True Damage nie jest jedną z nich. Nie martw się, po prostu będę obserwował listę nadchodzących skórek League of Legends – w końcu nadchodzi Halloween.

Źródło: www.bing.com