7 wskazówek, jak przeciwdziałać Aurorze w LoL

7 wskazówek, jak przeciwdziałać Aurorze w LoL

Aurora wkrótce pojawi się na serwerach aktywnych w ramach letniego wydarzenia Riot Games. Jednak w tej aktualizacji Riot Games wypuszcza mnóstwo zawartości, w tym Swarm, który niestety przyćmił premierę Aurory. Ale jest to również część tego trybu gry.

Zrozumienie swoich możliwości

Pierwszym krokiem do przeciwstawienia się bohaterowi jest zrozumienie każdej z jego umiejętności. Znajomość umiejętności Aurory jest niezbędna, aby móc skutecznie się jej przeciwstawić. Omówimy każdą z jego umiejętności jedna po drugiej.

Nie walcz z nią w dżungli

Ważne jest, aby unikać walki z Aurorą w dżungli, ponieważ jest ona znakomita w walkach drużynowych. Jego umiejętności obszarowe pozwalają mu zadawać obrażenia wielu bohaterom jednocześnie. Walcząc z nią, najlepiej zachować rozproszenie i unikać grupowania się.

Znęcaj się nad nią na poziomach 1 i 2

Jako bohaterka dystansowa jest słaba na poziomach 1 i 2. Wykorzystaj to, aby nękać ją i zyskać znaczną przewagę zdrowotną na początku gry, która może później zamienić się w większą przewagę.

Nie daj się znęcać

Jeśli jesteś mistrzem walki wręcz, unikaj nękania przez Aurorę, gdyż może ona łatwo zyskać przewagę. Trzymaj się poza jego podstawowym zasięgiem i nie pozwól, aby bezinteresownie Cię nękał.

Trzymaj się z dala od fali sług

Unikaj przebywania w środku fali stworów, aby nie nękać Aurory i nie dopuścić do tego, aby pchała falę i jednocześnie nękała ciebie.

Nie podążaj za nią zbyt głęboko

Uważaj, aby nie ścigać jej zbyt głęboko, ponieważ może użyć swoich umiejętności, aby ci uciec i wciągnąć twoją drużynę do walki drużynowej.

Kontratypy mistrzów na sezon 14

Aby zakończyć ten artykuł, omówimy kilka przeciwwskazań. Fizz, Fiora, Darius, Zed i Nautilus to bohaterowie, którzy mogą być skuteczni przeciwko Aurorze i potrafią dostosować się do różnych sytuacji w grze. Wybór bohatera, który najbardziej Ci odpowiada, zależy od Twojego stylu gry.

I to wszystko w naszym podstawowym przewodniku po przeciwdziałaniu Aurorze. Co sądzisz o tym mistrzu? Osobiście nie możemy się doczekać, aż wkrótce zagramy w nią na serwerach live.

Więcej artykułów, które pomogą Ci grać lub przeciwstawiać się dowolnym bohaterom w League of Legends, znajdziesz na blogu Mobalytics.

Źródło: mobalytics.gg