7 najlepszych przedmiotów destrukcyjnych w League of Legends – przewodnik


Nie można zaprzeczyć, że przedmioty destrukcyjne to jedne z najbardziej wpływowych przedmiotów w League of Legends. Każdy z nich oferuje unikalne mocne strony i statystyki oprócz płaskiej penetracji pancerza, co czyni je przydatnymi na wiele różnych sposobów.

Przy odpowiedniej kombinacji przedmioty destrukcyjne mogą być najbardziej śmiercionośnym źródłem mocy w LoL, zwłaszcza w przypadku zabójcy AD, takiego jak Zed.

Niedawno stworzyłem tutaj przewodnik na temat budowania maksymalnej śmiertelności w LoL, więc polecam również sprawdzenie tego, jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem możliwie najbardziej śmiercionośnej wersji.

Ale na razie zobaczmy najlepsze przedmioty destrukcyjne w grze uszeregowane od najsilniejszego w dół.

1. Szpon grasującego

Sądząc tylko po statystykach, Pazur Prowlera jest idealnym przedmiotem destrukcyjnym w League of Legends. Ma wszystko, czego potrzebuje bohater atakujący, więc jest to podstawowy przedmiot dla wielu zabójców.

Ale poza tym działanie tego przedmiotu jest bardzo skuteczne i właśnie to sprawia, że ​​Pazur Prowlera jest najlepszy w swoim rodzaju.

Pazur Prowlera pozwala przebić się przez cel, zadając obrażenia i zwiększając otrzymywane obrażenia przez kilka sekund. Innymi słowy, jest to bliższa luka i wzmocnienie obrażeń w jednym czasie odnowienia, którego zawsze możesz użyć jako otwierającego w walce.

Bohaterowie tacy jak Qiyana i Talon wykorzystują Pazur Prowlera do maksimum, ponieważ ich obrażenia mogą zostać zastosowane natychmiast po użyciu efektu aktywnego przedmiotu. Ale nawet gracze Lee Sina mogą użyć Pazura Prowlera, aby wykonać łatwiejszą wersję kopnięcia InSec, ponieważ odrzuca ich za cele.

Zawsze powinieneś budować Pazur Prowlera, jeśli chcesz zmaksymalizować statystykę destrukcji. Dzieje się tak, ponieważ przedmiot zapewnia 5 dodatkowych punktów destrukcji na każdy legendarny przedmiot, czego nie daje żaden inny mityczny przedmiot.

2. Mroczne Ostrze Draktharru

Informacje o przedmiocie Mroczne Ostrze Draktharru

Dla wielu graczy Mroczne Ostrze Draktharru jest najbardziej zepsutym przedmiotem w całym League of Legends. Moja opinia nie jest aż tak skrajna, ale przedmiot może być bardzo toksyczny, gdy jest zbudowany na bohaterach takich jak Master Yi.

Mroczne Ostrze oferuje te same statystyki, co Szpon Prowlera, chociaż zapewnia dodatkowy pośpiech umiejętności zamiast destrukcji na legendarny przedmiot. Jednak jego pasywny efekt sprawia, że ​​jest tak wyjątkowo dobry.

Mroczne Ostrze Draktharru pozwala twojemu pierwszemu podstawowemu atakowi zadać dodatkowe obrażenia celowi i zastosować efekt spowolnienia. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś takiego jak Zed, który może natychmiast wykonać automatyczny atak po rzuceniu R, aby spowolnić swój cel i przygotować się do zabójstwa.

Dodatkowo, po każdym zabiciu bohatera (zabicie/asysta) Mroczne Ostrze zapewnia prawdziwą niewidzialność. Efekt ten nie trwa długo, ale wystarczy, aby zmienić pozycję w walce drużynowej w zależności od sytuacji.

Mroczne Ostrze może być naprawdę niesprawiedliwe w przypadku bohaterów, którzy już potrafią znikać lub kamuflować się, ponieważ podwaja ich ukrycie.

3. Kolekcjoner

Informacje o kolekcjonerze

Kolekcjoner to najpotężniejszy legendarny przedmiot destrukcyjny w LoL. I nie ma powodu, dla którego nie miałbyś budować go w każdej grze!

Poza obrażeniami od ataku i destrukcją, przedmiot ten zapewnia również trafienie krytyczne. Dlatego jest często polecany strzelcom i bohaterom, którzy dużo atakują automatycznie i budują inne przedmioty krytyczne.

Ale największą korzyścią, jaką daje Ci The Collector, jest to, że możesz zabijaj wrogich bohaterów, gdy zadasz im obrażenia poniżej 5% HP. Innymi słowy, przedmiot gwarantuje ci zabicie i nie pozwoli twoim wrogom uciec z odrobiną zdrowia.

Może to nie wydawać się dużo, ale 5% obrażeń równych HP to czasami więcej niż wystarczająco. Wyobraźcie sobie, ile to znaczy, kiedy aktywujecie go na wytrzymałym bohaterze, takim jak Cho’Gath.

Zdolność do zbierania takich zabójstw jest nieoceniona dla wielu bohaterów atakujących, którzy polegają na tym złocie, aby szybciej się skalować.

Przeczytaj także: Najlepsze mityczne przedmioty dla magów AP

4. Widmowe Ostrze Youumuu

Informacje o przedmiocie Widmowe Ostrze Youmuu

Widmowe Ostrze Youumuu jest zdecydowanie niedostatecznie wykorzystywanym przedmiotem w League of Legends, zwłaszcza że jest to jedyny legendarny przedmiot, który zapewnia destrukcję 18, czyli coś, co oferują tylko dwa powyższe mity.

Widmowe Ostrze oprócz destrukcji oferuje również przyspieszenie umiejętności i obrażenia od ataku. Ale zwiększa też twoją prędkość poruszania się poza walką.

Dodatkowo, umiejętność aktywna Widmowego Ostrza Youumuu zwiększa twoją prędkość poruszania się i sprawia, że ​​przez kilka sekund pojawia się widmo. Jest najczęściej używany do zmniejszania dystansu między tobą a twoim celem i unikania kolizji z obiektami i stworami.

Z tego powodu Ghostblade opiera się głównie na środkowych AD, takich jak Qiyana, Zed i Talon. Ale nawet dżunglerzy, tacy jak Graves, często kupują ją, jeśli potrzebują dodatkowego MS.

Widmowe Ostrze Youumuu może się również dobrze sprawdzać, gdy dzielisz się pchnięciem, ponieważ dodatkowa prędkość ruchu pozwala ci uciec przed potencjalnym niebezpieczeństwem.

5. Zaćmienie

Informacje o przedmiocie Eclipse

Zaćmienie to jeden z najpotężniejszych przedmiotów w grze. Chociaż jeśli chodzi w szczególności o śmiertelność, cztery powyższe pozycje są statystycznie nieco lepsze.

W każdym razie Zaćmienie jest preferowanym przedmiotem destrukcyjnym przeciwko czołgom w League of Legends.

To jest ponieważ Zaćmienie pozwala zadać dodatkowe obrażenia w oparciu o maksymalne zdrowie celu, gdy trafisz go dwoma oddzielnymi atakami lub umiejętnościami. Gdy tak się dzieje, zyskujesz również tarczę, więc przedmiot jest idealny dla siniaków AD i zabójców, którzy potrzebują dodatkowej ochrony.

Eclipse można również wykorzystać na niektórych ADC, zwłaszcza gdy budowanie destrukcji nie jest ich najwyższym priorytetem.

Na przykład Zaćmienie może bardzo dobrze działać na Varusa, gdy współpracuje on z agresywnym wsparciem, takim jak Zyra, i nie potrzebuje zbyt dużej penetracji pancerza.

Zaćmienie jest także jedynym przedmiotem destrukcyjnym, który oferuje wampirzycawięc dodatkowe samoleczenie jest tutaj nieocenione.

6. Aksjomat Arc

Informacje o przedmiocie Axiom Arc

Aksjomat Łuk to bardzo niszowy przedmiot zabójczy, który bardzo dobrze działa na określoną grupę bohaterów – tych, którzy polegają na swoich superumiejętnościach zmieniających rozgrywkę.

To, co robi Axiom Arc, to to odświeża czas odnowienia twojej superumiejętności o 20%, gdy zdobędziesz zabójstwo lub asystę. Dodaje również trochę przyspieszenia umiejętności do twoich statystyk, a także destrukcję i AD.

Axiom Arc bardzo dobrze komponuje się z runami takimi jak Ostateczny Łowca i możesz zsynchronizować te dwa elementy, aby superumiejętności niektórych bohaterów były tak zepsute, jak to tylko możliwe.

Na przykład często kupuję Axiom Arc na Ashe, szczególnie wspieram Ashe. A kiedy to robię, zawsze mam 20-sekundowy czas odnowienia Zaczarowanej Kryształowej Strzały i strzelam z niej dwa razy podczas walki drużynowej.

Tak więc Axiom Arc to świetny przedmiot!

7. Kieł Węża

Informacje o przedmiocie Serpent's Fang

Kieł Węża to kolejny sytuacyjny przedmiot zabójczy, który musisz zbudować tylko przeciwko określonemu typowi bohaterów.

Jak być może wiesz, Kieł Węża jest jednym z niewielu przedmiotów chroniących przed tarczami w League of Legends. I jako taki jest przeciwieństwem wszystkich bohaterów, którzy mogą osłaniać innych (Janna, Orianna, Lulu) lub tych, którzy mogą osłaniać siebie (Yasuo, Yone, Vi).

To, co robi Kieł Węża, to to zmniejsza siłę tarczy wroga na kilka sekund po zadaniu mu obrażeń. Przedmiot daje nawet wskaźnik obok celu, dzięki czemu możesz zobaczyć, czy jest pod wpływem Wężowego Kła, czy nie.

Dodatkowa śmiertelność, którą daje, jest idealna dla zabójców AD, którzy muszą eliminować wrogich prowadzących bez obawy, że przeżyją dzięki tarczom.

Używaj więc tego przedmiotu zawsze, gdy potrzebujesz przeciwdziałać tarczom!

Wniosek

Oczywiście nie możesz zbudować wszystkich 7 z tych przedmiotów w jednej grze. Ale dobrą wiadomością jest to, że tak naprawdę nie musisz.

Istnieją również potężne przedmioty do penetracji pancerza, które mogą zwiększyć zadawane obrażenia bardziej niż niektóre zabójcze przedmioty z tej listy. Np. Serylda’s Grudge to jeden z najpotężniejszych przedmiotów w grze, dlatego polecam budować go regularnie.

W każdym razie były to najlepsze przedmioty destrukcyjne w LoL!Źródło : https://runetarium.com/best-lethality-items/