7 najgorszych mistrzów w League of Legends


Nadążanie za metagrą jest prawie koniecznością, jeśli chcesz wspiąć się na górę League of Legends drabina rankingowa. Każda łatka równoważąca może zmienić rankingi mocy bohaterów, a niektóre postacie mogą zostać w tyle za resztą konkurencji. Chociaż nadal można je opanować i prowadzić swój zespół, poświęcisz znacznie więcej wysiłku, aby dostać się na szczyt.


© Dostarczone przez Dot Esports


Znając najgorzej radzących się mistrzów w Liga może być mieczem obosiecznym. Prawdopodobnie zbudujesz lepszą pulę bohaterów, unikając słabszych, ale może to również spowodować, że przechylisz się, gdy ktoś z twojego zespołu ich wybierze. Ci mistrzowie będą zwykle najsłabszym ogniwem w swoich składach, co oznacza, że ​​często będziesz miał jasny cel.

Jednak najgorsi mistrzowie nie zawsze pozostają na dole stawki. Kilka poprawek balansu może naprawić ich niedociągnięcia i mogą nagle znaleźć się na czele wykresów współczynnika wygranych. Musisz zwracać szczególną uwagę na meta i nadchodzące zmiany, aby upewnić się, że jesteś na bieżąco z nowymi standardami.

Oto niektórzy z najgorszych mistrzów w Liga legend.

Trap

Bohater słabnie nie tylko przez bezpośrednie osłabienia. W przypadku Gangplanka od jakiegoś czasu jest prawie taki sam. Mistrz mógłby być uważany za przeciętnego przed 11 sezonem, ale wydaje się, że przeciętny go nie ogranicza.

Chociaż Gangplank nie otrzymał żadnych większych osłabień, metagra wokół niego zmieniła się drastycznie. Tempo meczów przyspieszyło, dając Gangplankowi mniej czasu na zdobycie większej mocy. To również stawiało tworzenie przedmiotów Gangplanka w dziwnej pozycji. Kiedy Gangplank jest wyposażony w przedmioty, aby przetrwać wczesną fazę gry, Gangplank zamienia się w kupę mięsa, która nie robi nic znaczącego w walkach drużynowych w środkowej fazie gry.

Gangplank może nadal działać, ale wymaga najwyższej troski o swoich dżunglerów. Jeśli skupi się na wcześniejszych etapach gry, w zasadzie nie będzie miał szans na powrót do gry, zmieniając go w jednego z najgorszych górnych graczy w twojej drużynie.

Ryze

Ryze zawsze był jednym z trudniejszych bohaterów do poprawnej gry. Grając Ryze’em, będziesz musiał skupić się na unikaniu kroków wroga bardziej niż w przypadku innych bohaterów, ponieważ będziesz musiał ograć swoich przeciwników, aby regularnie wykonywać kombinacje Ryze’a.

Zestaw Ryze’a nie zmienił się zbytnio w sezonie 11. Otrzymał nawet niewielkie wzmocnienie swojego Q, ale wciąż ma problemy z odnalezieniem swojego miejsca na mapie, głównie dlatego, że inni bohaterowie sprawniej odgrywają tę samą rolę. Brak dodatkowej many w nowym sklepie z przedmiotami również bardzo zaszkodził Ryze, powodując problemy z maną, które wcześniej mógł szybko naprawić.

Stosunkowo trudno jest też wykorzystać pełny potencjał Ryze’a. Ogólnie rzecz biorąc, powód, dla którego Ryze jest obecnie jednym z najgorszych bohaterów, sprowadza się do dwóch czynników. Jest zbyt wolny jak na metę, a bohaterami, którzy przewyższają Ryze’a, są też stosunkowo łatwiejsi do gry w porównaniu z nim, co w większości przypadków czyni go nieoptymalnym wyborem.

Nidalee

Drużyna Nidalee może przysięgać, że podczas następnego meczu nie przegapi ani jednej włóczni, ale taki scenariusz rzadko kiedy się spełnia. Nidalee od jakiegoś czasu pozostaje w tyle za konkurencją i w tym momencie wydaje się, że zestaw Nidalee jest trochę za stary, co sugeruje, że nie jest godną zaufania bohaterką.

Ostatnie lata faworyzowały mistrzów, którzy mogą inicjować walki bez miejsca na błędy. Postacie takie jak Rammus, Skarner i Udyr znalazły się w centrum uwagi w sezonie 11, ponieważ mogą odgrywać swoją rolę, nie ryzykując utraty swoich umiejętności, oferując im ogromną przewagę w porównaniu z bohaterami z umiejętnościami strzelonymi, takimi jak Nidalee.

Nidalee łatwo zostaje zdeklasowana przez każdego dżunglera, który może oczyścić swoje obozy szybciej niż ona, a jeśli połączy to również z brakującymi włóczniami, po 20 minutach stanie się praktycznie super stworem.

Akali

Akali już o jeden raz zbyt wiele razy została namierzona przez młot nerfów. Każdy patch powoli zmniejszał obrażenia, czas odnowienia lub koszty energii jej zestawu. Jeden z najbardziej dominujących bohaterów na środkowej linii jest teraz jednym z najgorszych bohaterów w grze.

To, co sprawiło, że Akali była świetna, to przede wszystkim jej zdolność do wytrzymania presji ze strony wrogich alei, jednocześnie uniemożliwiająca im zbliżenie się do stworów. Naturalna przewaga w liczbie stworów, którą zbudowała we wczesnej fazie gry, zwykle zmieniała się w gigantyczną przewagę w późniejszych etapach gry. Chociaż jej styl gry niewiele się zmienił, nie jest już wystarczająco potężna, by być już sobą. Może zostać zastraszona z alei bez większego wysiłku, a Akali, która gra od tyłu, po prostu nie może jej dogonić.

Akali może wydostać się z tej trudnej sytuacji, ale znalezienie nowego sposobu na skuteczniejsze zagranie nią będzie wymagać albo znacznych wzmocnień, albo bazy graczy.

Azir

Azir jest jednym z najtrudniejszych do opanowania bohaterów Liga. Grający na Azira z pełnym potencjałem niemal przypomina mistrza fortepianu. Twoje ruchy i umiejętności będą musiały być w harmonii, aby zadać wystarczająco dużo obrażeń Azirowi. Walki skończą się, zanim zdołasz wnieść swój wkład, jeśli nie będziesz w stanie prawidłowo ustawić się z mistrzem.

Zwrot czasu zainwestowanego w mistrza Azira był przyzwoity przez ostatnie sezony, ale bohater również zaczął otrzymywać osłabienia w okolicach patcha 10.19. Chociaż Riot Games rzuciło trochę kości w Azira w patchu 11.2, to po prostu nie wystarczyło, aby przywrócić go do mety.

Chociaż wciąż możesz zobaczyć graczy Azir, którzy rozkładają czasy wrogów i sami wygrywają walki, szanse na to, że się wydarzą, znacznie się zmniejszyły. Najczęściej Azir będzie walczył z presją wrogich dżunglerów we wczesnej fazie gry, przez co nigdy nie skaluje się w trakcie meczu.

Gragas

Gragas jest jednym z najstarszych bohaterów w grze i zawsze znajdował się w poprzednich metach. Niezależnie od tego, czy chodzi o dżunglowanie, czy dominację we wczesnej fazie gry, posiadanie Gragasa w pobliżu oznaczało, że twoja drużyna będzie o krok do przodu w walkach drużynowych.

Gragas niekoniecznie jest słaby, ale jest zbyt wielu bohaterów, którzy lepiej wykonują swoją pracę. Szybko zostaje wyprowadzony z farmy przez meta bohaterów i może być zbyt wolny podczas rotacji.

Fakt, że większość jego zaklęć to umiejętności strzeleckie, sprawia, że ​​polega na celności. Jeśli zaczniesz chybić, po prostu doda więcej soli do rany, a Gragas zamieni się w mięsną tarczę, zamiast zadawać obrażenia i ogłuszać wrogów.

Pokręcony los

Zdominowanie gry Twisted Fate to marzenie prawie wszystkich środkowych. Głos mistrza i ogólna atmosfera sprawiają, że granie z nim jest świetną zabawą, ale od dłuższego czasu jest z tyłu.

Chociaż Twisted Fate może być dość aktywny na mapie dzięki swojej superumiejętności, jego zaklęcia mogą okazać się zbyt wolne podczas prób niszczenia wrogów. Zadawanie obrażeń zajmuje mu więcej czasu niż innym magom na środkowej alei, przez co trudno mu się utrzymać.

Post 7 najgorszych bohaterów League of Legends pojawiło się najpierw w Dot Esports.

Kontynuuj czytanieSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=37EADA53780245DB93CBAB9BBE30AD88&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fthe-7-worst-champions-in-league-of-legends%2Far-AAOC53H&c=2211563999845691097&mkt=fr-fr