5 największych zmian w League of Legends Patch 12.23


Oto nasze typy pięciu największych zmian, które pojawią się w League of Legends w patchu 12.23.

Aktualizacja 12.22 wprowadzająca nas w przedsezon przed sezonem 13 zmieniła wiele aspektów gry, do których ludzie byli przyzwyczajeni. Teraz, gdy gracze mieli okazję wypróbować zmiany, nadeszła łatka 12.23, która pomoże lepiej dostosować niektóre z wprowadzonych zmian.

Oto nasze typy pięciu największych zmian w League of Legends Patch 12.23.

Dzięki uprzejmości Riot Games

ARAM otrzymuje wiele różnych zmian, zarówno pod względem rozgrywki, jak i mapy. Na mapie pojawi się więcej zarośli i bram Hextech, a czasy śmierci będą dłuższe, ale możliwość korzystania z bram Hextech pozwoli wam i waszemu zespołowi szybciej niż wcześniej przystąpić do walki.

Splash art Diany błogosławionej zimy

Splash art Diany błogosławionej zimy / dzięki uprzejmości Riot Games

W League of Legends pojawi się siedem nowych skórek, w tym pierwsza legendarna skórka Diany i pierwsza od ponad 1000 dni skórka Zileana. Skórki Błogosławieństwa Zimy będą również zawierały prestiżową skórkę dla Warwicka, która pojawi się w idealnym momencie tuż przed świętami.

Splash art z porcelany Amumu

Porcelanowy portret Amumu / Zdjęcie dzięki uprzejmości Riot Games

Wiele czołgów otrzyma wzmocnienia w patchu 12.23, w tym Amumu i Zac. Chociaż wzmocni to meta czołgów, która powoli się rozwijała dzięki nowym przedmiotom dla czołgów, takim jak Heartsteel, jest to mile widziany dodatek w porównaniu do meta wysokich obrażeń i eksplozji dla wielu.

Splash art dyrektora bitwy Yuumi

Splash art dyrektora bitwy Yuumi / dzięki uprzejmości Riot Games

Jak to zwykle bywa w przypadku wielu łatek League of Legends, Riot Games pilnuje bohaterów, którzy potrzebują osłabienia. Te osłabienia zostaną wprowadzone 7 grudnia, kiedy opublikowana zostanie oficjalna łatka, a bohaterowie tacy jak Yuumi i Shyvana zostaną nieco osłabieni, aby pomóc zachować równowagę gry.

Splash art zniszczonej Shyvany

Splash art zrujnowanej Shyvany / dzięki uprzejmości Riot Games

Ponieważ łatka 12.22 zmienia różne aspekty roli dżunglera, nie jest niespodzianką, że dżungla zostanie dostosowana w łatce 12.23. Różne liczby są modyfikowane, na przykład zwierzaki z dżungli zadają nieco mniej obrażeń niż wcześniej, a zasięg smyczy jest dostosowywany. Jeden konkretny towarzysz z dżungli, Mechomper, również otrzymuje lekkie osłabienie wytrzymałości.Źródło : https://www.dbltap.com/posts/5-biggest-changes-in-league-of-legends-patch-12-23-01gka3xf8xxx