5 najrzadszych skórek League of Legends, których prawdopodobnie nigdy nie będziesz mieć


W League of Legends jest ponad tysiąc skórek, ale tylko kilka z nich można uznać za wyjątkowe i rzadkie.

Tak, mówimy o tych, które pojawiały się w sklepie tylko na specjalne okazje i skórkach, które były dostępne tylko raz ze specjalnych wydarzeń.

Oto pięć najrzadszych skórek w League of Legends

5. Średniowieczny Twitch

Zrzut ekranu: Kristine Tuting/ ONE Esports

Długoletni gracze League of Legends pamiętają program Riot Games Poleć znajomemu, który trwał od 2012 do 2015 roku. Przywoływacze mogli zdobywać nagrody w zamian za rekrutację graczy do gry.

Ostateczną nagrodą z programu jest skórka Medieval Twitch, która wymagała od graczy zwerbowania aż 350 znajomych.

Medieval Twitch przedstawia Szczura Zarazy w metalowej zbroi z pasującymi królewskimi szatami w kolorze czerwonym i złotym. Jego chemiczna kusza została przekształcona w coś, co wygląda jak prymitywna broń wykonana z drewna i metalu, z mnóstwem kolców na samym łuku.

Ta skórka Twitcha nie jest już tak rzadka jak wcześniej, jednak gracze, którzy osiągnęli najwyższy poziom honoru — piąty poziom honoru — otrzymają żeton, który pozwoli ci odebrać skórkę w sklepie honorowym obok Graya Warwicka.
4. Czarny Alistar

Źródło: Gry Riot

Skórka Czarnego Alistara została przekazana wcześniejszym graczom League of Legends w ramach podziękowania za zdobycie gry. Tylko gracze, którzy zamówili przedpremierowo Cyfrową Edycję Kolekcjonerską League of Legends w 2009 roku, posiadają tę skórkę, która nigdy nie pojawiła się w sklepie.

Skórka Black Alistar przedstawia minotaura w odcieniu czerni jak węgiel, z dopasowanymi złotymi akcentami. Jego włosy również zostały przefarbowane na złoty kolor.3. Młody Ryze

Źródło: Gry Riot

Jedyną skórką, która przedstawia maga runicznego Ryze’a w jego ludzkiej postaci, jest skórka Młodego Ryze’a. Ta skórka została przyznana tym, którzy zamówili w przedsprzedaży detaliczną edycję kolekcjonerską League of Legends przed 27 października 2009 r., czyli globalną premierą gry. Podobnie jak Czarny Alistar, ta skórka nigdy nie pojawiła się w sklepie.

Młody Ryze przedstawia maga około tysiąca lat przed tym, jak stał się mistrzem magii, jakiego znamy dzisiaj. Jako uczeń maga, Ryze nosi fryzurę irokeza, starannie zawiązaną jak męski kok. Nawet jako młodzieniec Ryze nosi na plecach swój ogromny, kultowy zwój.2. Oddział Riot Singed

Źródło: Gry Riot

Dwie najlepsze skórki na tej liście należą do osobnego poziomu pod względem rzadkości i były rozdawane tylko na konwencjach gier na wczesnym etapie życia LoL.

Riot Squad Singed został rozdany podczas Gamescom 2010 jako kod wykupu rozdawany przez wędrujących pracowników Riot Games. Był również rozdawany na kilku innych konwencjach gier w 2011 roku. Był również przez krótki czas dostępny w sklepie klienta League of Legends podczas PAX Prime 2011.

Riot Squad Singed przedstawia Szalonego Chemika w ubraniach i akcesoriach oznaczonych logo Riot Games z 2011 roku. Oprócz skafandra, Trujący Gaz Singeda i Wzmocniony Szaniec Singeda noszą klasyczne logo firmy. Ta ostatnia została przekształcona w ogromną tarczę, która ma nawet ślad pięści na górnej części.1. PAX Twisted Fate

Źródło: Gry Riot

Wydana 11 lat temu podczas pierwszego wydarzenia League of Legends na PAX 2009 w Seattle w stanie Waszyngton, PAX Twisted Fate (TF) jest prawdopodobnie najrzadszą skórką w grze.

Został rozdany pierwszym 20 000 uczestnikom PAX i nigdy nie pojawił się w sklepie LoL. A nawet jeśli uda ci się gdzieś zdobyć niewykorzystany kod, nie będziesz mógł go odebrać, ponieważ odkupienie tej skórki zostało wyłączone w 2014 roku.

PAX Twisted Fate przedstawia naszego ulubionego mistrza kart w eleganckim stylu, w całkowicie czarnym stroju z niebieskimi i srebrnymi detalami. Na zewnętrznej części jego peleryny widnieje logo wydarzenia PAX 2009.Śledź ONE Esports na Facebooku i Świergot aby uzyskać więcej wiadomości, przewodników i najważniejszych informacji o LoL.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ranking skórek Mistrzostw Świata League of Legends

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a00c2166ea404b9632725e3f4d4ca9&url=https%3A%2F%2Fwww.oneesports.gg%2Fleague-of-legends%2Frarest-league-of-legends-skins%2F&c=8897161712254044404&mkt=fr-fr