5 najlepszych przedmiotów trafionych w League of Legends


Kilka razy rozmawialiśmy o efektach przy trafieniu w League of Legends. Szybko podsumowaliśmy ich funkcje i kategorie w Jakie są efekty przy trafieniu w sposobie ich działania? I szczegółowo omówiliśmy najlepszych mistrzów do wybrania ten post. Aby lepiej zrozumieć klasę przedmiotów i umiejętności przy trafieniu, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z tymi dwoma artykułami, ponieważ dostarczą one bardzo potrzebnych informacji na temat gry.

Teraz przedmioty były notorycznie obezwładniane w poprzednim sezonie. Wydaje mi się, że od teraz będzie tylko gorzej, a premiery Riot’s Champion są zapowiedzią złej natury. Gra z wysokimi obrażeniami jest nieznośnie bolesna, ale jakoś sobie radzimy.

Jak dokładnie to robimy? Cóż, dołączamy do tłumu. Przedmioty przy trafieniu należą obecnie do najpotężniejszych w grze, a na tej liście zestawiliśmy obecnie 5 najlepszych.

Nie będę się tym przeciągał, więc zacznijmy od naszej listy.

5. Ostrze Gniewu Guinsoo

Statystyki: +45% szybkości ataku, +20% szansy na trafienie krytyczne

Unikalna umiejętność bierna – Gniew: Zamień każdy 1% szansy na trafienie krytyczne na 2 premia AD, limity przy 100% Crit, czyli 200 dodatkowych obrażeń.

Unikalna umiejętność bierna – Kipiące Uderzenie: Ataki zapewniają kumulacje. Przy dwóch kumulacjach następny atak zużywa je i nakłada na cel efekty przy trafieniu ze 100% skutecznością.

Każdy istniejący gracz League zna ten przedmiot aż za dobrze. Rageblade był i pozostaje potężny. Obie jego umiejętności pasywne znacznie zwiększają twoje ataki i dobrze integrują się z innymi przedmiotami przy trafieniu. Druga umiejętność pasywna opiera się na tej koncepcji i ogromnie wzmacnia inne trafienia.

Będziesz zadowolony z używania tego przedmiotu na swoich ciężkich ciosach, takich jak Master Yi, dla którego dosłownie wierzę, że ten przedmiot został stworzony. Oprócz niego sugeruję używanie go na Kai’sie jako przedmiotu w środkowej i późnej fazie gry, aby wzmocnić inne hybrydowe trafienia.

4. Ostrze Zrujnowanego Króla

Statystyki: +40 AD, +25% do szybkości ataku, +10% kradzieży życia

Unikalne bierne – Ostrze Mgły: Podstawowe ataki 10%/6% (w zwarciu/na dystans) aktualnego HP celu jako premia AD, za minimum 15 i maksymalnie 60 przeciwko minionom.

Unikalna umiejętność bierna – Syfon: Ataki zapewniają kumulacje. Trzeci stos zużywa je, aby zadać 40-150 (w zależności od poziomu) premia Obrażenia magiczne przy trafieniu, spowalniające cel o 25% na 2 sekundy i dające taką samą prędkość ruchu.

Najlepszy przyjaciel Guinsoo zastępuje go niewielkim marginesem. Jedynym powodem jest potężna umiejętność pasywna – Mist’s Edge. Przyznanie % aktualnego zdrowia jako dodatkowych obrażeń oznacza, że ​​z łatwością zniszczysz te pierwsze kawałki paska zdrowia wroga. Pozwoli ci to szybciej je przyciąć do rozmiaru i z łatwością je rozłożyć, jeśli spróbują uciec.

Ten przedmiot działa najlepiej w połączeniu z innymi trafieniami, takimi jak ten wspomniany powyżej. Obie działają niesamowicie w tandemie i zawsze powinny być brane pod uwagę razem. Budowanie tylko jednego nie jest błędem, ale łączenie ich to coś, co gorąco polecam, szczególnie przeciwko zdrowszym przeciwnikom.

Ten przedmiot najlepiej działa na Tryndamere i Yi, którzy specjalizują się w rozpędzaniu uciekających wrogów.

Przeczytaj także: 5 najlepszych mistrzów trafienia w League of Legends

3. Mroczne Ostrze Drakkthar

Statystyki: +60 AD, +20 Przyspieszenie umiejętności, +18 Destrukcja

Unikalna umiejętność bierna – Nocny Łowca: Twój następny atak podstawowy zadaje 65 + 25% premia AD przy trafieniu i spowalnia wroga o 99% na 0,25s. Zabicie wroga w ciągu 3 sekund od zadawania mu obrażeń zapewnia niewidzialność przez 1,5s.

Mityczna umiejętność bierna: Wzmacnia wszystkie legendarne przedmioty przyśpieszeniem o 5 umiejętności.

Ach, Mroczne Ostrze – jedyny przedmiot, który uosabia całą koncepcję Lethality. W grze nie ma ani jednej wersji Destrukcji, która pominie kupowanie tego fantastycznego przedmiotu.

Nasz pierwszy mityczny przedmiot na tej liście miał swoje wzloty i upadki w swojej wieloletniej historii. Kiedyś był tak obezwładniony, że Riot musiał po prostu interweniować i go zrównoważyć. Od tego czasu pozostał cenną, ale nie kluczową pozycją. Teraz zakup jest całkiem rozsądny i nie powinieneś nigdy go przeglądać, jeśli masz zamiar zagrać w grę Destrukcyjność.

Ten przedmiot różni się od innych na tej liście, ponieważ specjalizuje się we wzmacnianiu umiejętności szybkiego zabijania, a nie mocniejszego uderzania. Z tego powodu Mroczne Ostrze najlepiej opiera się na seryjnych zabójcach AD, takich jak Zed, który dość dobrze pasuje do tematu ciemności.

2. Boski Sunderer

Statystyki: +35 AD, +20 Przyspieszenie umiejętności, +400 HP

Unikalna umiejętność bierna – Ostrze Zaklęcia: Po użyciu umiejętności twój następny atak zada 12%/9% (wręcz/z dystansu) maksymalnego HP celu jako premia OGŁOSZENIE. Jeśli celem jest Czempion, leczy się o 7,8%/3,6% maksymalnego HP celu.

Mityczny bierny: Wzmacnia wszystkie legendarne przedmioty o 5% przebicia pancerza i 5% przebicia magii.

Divine Sunderer to nasza ostatnia mityczna pozycja na liście. Może nie oferować tak wielu przedmiotów przy trafieniu, jak niektóre przedmioty wymienione powyżej, ale sama umiejętność bierna wystarczy.

Ten przedmiot jest zbudowany wokół leczenia. Wzmocni twoje podstawowe ataki tak dobrze, że trafisz na największe czołgi. Myślę, że skoro BOTRK jest najlepszym przyjacielem Guinsoo, tak samo jest z Divine Sunderer dla BOTRK. Te dwa elementy niezwykle się uzupełniają. Oba mają podobną mechanikę niszczenia procentu hp wrogów.

Te dwa przedmioty w tandemie, nawet z Guinsoo na wierzchu, sprawią, że zjesz cały pasek zdrowia przeciwnika i wyleczysz tonę w tym procesie. Proponuję wziąć ten przedmiot na bohaterów, którzy wzmacniają ich ataki, za pomocą innych zaklęć, takich jak Jax, który polecam grać, jeśli chcesz doświadczyć efektów przy trafieniu w pełnym rozkwicie.

Przeczytaj także: 10 najgorszych mistrzów League of Legends

1. Muramana

Statystyki: +35 AD, +15 Przyspieszenie umiejętności, +860 Mana

Unikalna umiejętność bierna – Podziw: Daje bonus AD równy 2,5% maksymalnej many.

Unikalna umiejętność bierna – Szok: Podstawowe ataki przy trafieniu zużywają 1,5% maksymalnej many jako premia OGŁOSZENIE. Zadawanie obrażeń od umiejętności Bohaterom zadaje 3,5%/2,7% (wręcz/na dystans) Maksymalna Mana + 6% AD jako premia OGŁOSZENIE.

Uwielbiam Muramanę i Manamune. Myślę, że powiedziałem to więcej niż raz w niektóre z naszych innych artykułów. Ten przedmiot jest bardzo mocny i wiele klas i ról czempionów może go wykorzystać w pełni. Jednym z przykładów jest Kai’sa, o której wspominają również nasze inne artykuły o trafieniach.

Awe znacznie zwiększy twoją bazę AD, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na inne przedmioty wzbogacające manę, takie jak Zamrożone serce. Na dodatek będziesz sobie radzić premia obrażenia proporcjonalne do maksymalnej many! Jest to mechanika unikalna dla Muramany i jej odpowiednika AP Seraph’s Embrace. Oba te przedmioty są niesamowite, ale Muramana bierze tort jako król (lub królowa).

Oprócz wzmocnienia całego swojego czempiona o szalone marże, Muramana będzie również trzymał twoją manę w ryzach. Rzadko ci się zabraknie, ponieważ ten przedmiot jest prezentem, który po prostu daje. Możesz go sparować z Złodziej Esencji na prawdę manafest siły.

Wniosek

Efekty przy trafieniu są niesamowite, a przedmioty, które je oferują, jeszcze bardziej. Poza zapewnieniem jednych z najlepszych efektów przy trafieniu, przedmioty na tej liście zapewnią również dodatkowe wzmocnienia, dzięki którym będziesz na bieżąco z grą od początku do końca.

Niezależnie od tego, czy je lubisz, czy nienawidzisz, te przedmioty i ich modyfikatory najwyraźniej nie znikną. Master Yi i tak zniszczy twój cały skład, a Kai’sa rozwali cię z odległości wielu kilometrów.

W sumie to tylko gra. Ale kochamy to i kochamy was, nasi czytelnicy. Nie przegap, aby poinformować nas, co myślisz o tej liście, które elementy chcesz uwzględnić i dlaczego. Uwielbiamy słuchać wszystkiego, co masz do powiedzenia.Source : https://leaguefeed.net/best-on-hit-items/