5 graczy, których powinieneś oglądać w fazie grupowej League of Legends Worlds 2022


Od lewej: Łotr – Malrang, Gen.G – Chovy, T1 – Zeus, Top Esports – JackeyLove, Gen.G – Lehends. (Zdjęcie: Riot Games)

The Właśnie rozpoczęła się faza grupowa mistrzostw świata League of Legends (LoL) 2022.

Gdy pozostało tylko szesnaście drużyn, najlepsi z najlepszych idą łeb w łeb, aby zdobyć szansę na zdobycie Pucharu Przywoływacza i lwią część 2 225 000 USD.

Chociaż we wszystkich regionach jest wielu gwiezdnych graczy, sądzimy, że niektórzy gracze mogą mieć szansę zabłysnąć i stać się zwycięskim czynnikiem dla swoich drużyn.

Oto gracze, na których należy uważać w fazie grupowej Mistrzostw 2022.

Malrang – Łotrzyk (Jungler)

Kiedy Kim „Malrang” Geun-seong podpisał kontrakt z Rogue pod koniec zeszłego roku, było wiele wątpliwości.

W końcu był tylko zawodnikiem rezerwowym w DAMWON KIA Gaming (DWG KIA) i jest stosunkowo mało znany w LoL Champions Korea (LCK). Wygląda jednak na to, że Rogue dokonał właściwego wyboru, wprowadzając go do zespołu.

Jego agresywny, zdecydowany styl gry opłacił się w letnich play-offach LoL European Championship (LEC), gdzie mógł skutecznie obracać się po mapie, otwierać mnóstwo możliwości dla swojej drużyny i wykorzystywać swoją pozycję w gankowaniu wroga.

To także pierwszy występ Malranga na Mistrzostwach Świata i uważamy, że ma szansę zabłysnąć w grupach.

Chovy – Gen.G (środkowy)

Jeong „Chovy” Ji-hoon zawsze był wyjątkowym graczem, a zeszłego lata po prostu pokazał, jak dobry jest ponownie, zdobywając jedno z najwyższych KDA w sezonie zasadniczym.

W rzeczywistości jego konsekwentnie wysoka wydajność przyniosła mu silnych zwolenników zwanego „Kościołem Chovy”.

Chociaż nie zawsze ma efektowne gry, zawsze jest niesamowity w fazie gry w alei.

Nawet byli mistrzowie świata, tacy jak Heo „Showmaker” Su z DWG KIA i LoL KOZA Lee „Faker” Sang Hyeok docenił dobry występ Chovy i Gen.G w lecie.

Chociaż nie jest to jego pierwsze rodeo, to po raz pierwszy jego drużyna bierze udział jako pierwsza drużyna regionu.

Jeśli on i cały Gen.G nadal będą grać z dobrą synergią i dyscypliną, będą mieli dobrą szansę na wygranie wszystkiego.

Zeus – T1 (górny pas)

Ten młody górny zawodnik przez cały sezon był bardzo obiecujący.

I chociaż T1 nie był tak gwiazdorski w lecie, występ Choi „Zeusa” Woo-je był najbardziej konsekwentny w jego zespole i był ratunkiem dla T1. W ostatnim splicie Zeus był tuż za Doranem w złocie na minutę i obrażeniach na minutę.

Rozgrywanie Zeusa wielokrotnie uratowało jego drużynę przed katastrofą i przywiodło ich do letnich Grand Finals LCK. Jeśli uda mu się to powtórzyć na Mistrzostwach, możemy ponownie zobaczyć T1 w Wielkich Finałach Mistrzostw.

Powiedziawszy to, będzie to pierwszy raz, gdy Zeus weźmie udział w Mistrzostwach, więc okaże się, czy uda mu się pokonać nerwy z gry na największej scenie w e-sporcie LoL i pomóc swojej drużynie odnieść sukces.

JackyLove – najlepsze e-sporty (dolna linia)

Wielu fanów LoL Pro League (LPL) pamięta Yu „JackeyLove” Wen-Bo za jego pomyłkę w Letnich Wielkich Finałach LPL, kiedy wskoczył do JD Gaming, kosztując swój zespół tytuł letniego LPL.

Mimo to nikt nie może odmówić mu świetnego występu przez całe lato. W sezonie zasadniczym miał najwyższe obrażenia na minutę (723), a drugi w play-offach, zadając 772 obrażeń na minutę.

JackeyLove był ogromnym czynnikiem wpływającym na to, dlaczego Top Esports trafiło do letnich Grand Finals LPL.

Jego niezwykle agresywny styl gry może być po prostu przewagą, której Top Esports potrzebuje, aby wygrać w tym roku.

Musi tylko upewnić się, że jest bardziej dokładny i ostrożny w swoim pozycjonowaniu, aby uniknąć niepotrzebnych błędów.

Lehendy – Generał G (wsparcie)

Syn „Lehends” Si-woo nigdy nie był tak fantastycznym graczem w alei, jak Ryu „Keria” Min-seok z T1 lub graczem wspierającym, jak Tian „Meiko” Ye z EDward Gaming.

Jednak jeszcze zanim dołączył do Gen.G, był znany ze swoich innowacyjnych i niekonwencjonalnych typów wsparcia.

Wsparcie Singeda to coś, co może osiągnąć tylko on w rozgrywce profesjonalnej lub w kolejce solo, a także był jednym z pierwszych profesjonalistów, którzy uwolnili potencjał Yuumi w zakresie rozgrywania.

Zawsze coś gotuje pomiędzy zawodami, eksperymentując z tym, co może dać jego zespołowi taki podkręcony typ, którego potrzebowaliby, aby wygrać z konkurencją.

Nie możemy się doczekać, jakie innowacje wprowadzi na Mistrzostwach w tym roku.

Faza grupowa Mistrzostw 2022 potrwa do 10 października i zostanie wznowiona w dniach 13-16 października. Akcję w Worlds 2022 można śledzić na oficjalnych kanałach LoL na YouTube i Twitchu, a także na stronie e-sportowej LoL.

Anna jest niezależną pisarką i fotografką. Jest graczem, który uwielbia gry RPG i platformówki, a także maniakiem League of Legends. Jest także miłośniczką jedzenia, która uwielbia filiżankę dobrej czarnej kawy.

Aby uzyskać więcej aktualizacji wiadomości e-sportowych, odwiedź https://yhoo.it/YahooEsportsSEA i sprawdź Yahoo Esports w Azji Południowo-Wschodniej Strona na Facebooku oraz Świergotjak również nasz Kanał o grach w YouTube.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6341666fc9494a738d1c774a3309f528&url=https%3A%2F%2Fnz.news.yahoo.com%2Fleague-of-legends-worlds-2022-5-players-112040062.html&c=17373119258105178323&mkt=fr-fr