4 sposoby na zdobycie skrzyń Hextech w League of Legends


Skrzynie Hextech w League of Legends (LoL) są traktowane jak małe skrzynie ze skarbami, które wyposażają graczy w gadżety ze sklepu League, takie jak:

  • Odłamki skóry
  • Odłamki mistrza
  • Odłamki skórki totemu
  • Emotikony

Lub nawet dodatkową Mityczną Esencję lub Dodatkową Skrzynię. W związku z tym są jednym z najbardziej niezawodnych sposobów na zdobycie darmowych skórek czempionów.

Do ich otwarcia potrzebujesz tylko jednego klucza Hextech. Możesz go zdobyć z systemu honoru, jako nagrodę za linie zadań lub wytworzyć go za pomocą 3 fragmentów klucza hextech.

Niemniej jednak, jak w ogóle zdobyć skrzynie Hextech w LoL? Przyjrzyjmy się najlepszym sposobom zdobywania skrzyń Hextech w League of Legends.

Jak zdobyć skrzynie Hextecht w Lol?

1# milion mopsów

Łatwym i szybkim sposobem na zdobycie skrzyni Hextech jest skorzystanie z usługi MillionPugs.

To zupełnie nowa platforma cashback stworzona z myślą o graczach, którzy walczą o zdobycie cennej zawartości do swoich ulubionych gier, takich jak na przykład League of Legends, World of Tanks czy EVE Online.

Chodzi o to, że robisz zakupy online w sklepach partnerskich, zdobywasz punkty nagrody i wymieniasz je na przedmioty LoL, takie jak:

  • Skrzynie hextech i klucz
  • Czempion i Skórka, na przykład mistrz – Corki i stała skórka – Corgi Corki.

Lista zawartości LOL jest regularnie aktualizowana iw najbliższej przyszłości powinieneś zobaczyć nowe elementy gry.

Jak korzystać z MillionPugs?

Aby korzystać z usługi MillionPugs, musisz utworzyć konto i opcjonalnie zainstalować rozszerzenie przeglądarki. Wtyczka ułatwi zbieranie punktów, ponieważ:

  • powiadomić Cię za każdym razem, gdy odwiedzisz jeden z ponad 2000 sklepów partnerskich,
  • pozwalają aktywować oferty MillionPugs jednym kliknięciem,
  • zaoszczędź czas, który musiałbyś poświęcić na sprawdzenie wszystkich dostępnych ofert na stronie MillionPugs.

Na przykład po zainstalowaniu rozszerzenia przeglądarki odwiedzasz stronę UberEats, aby zamówić pizzę. Zaraz po wylądowaniu na stronie zobaczysz małe wyskakujące okienko z opcją aktywacji oferty MillionPugs z punktami nagrody.

Gdy to zrobisz i sfinalizujesz transakcję, Twoje konto MillionPugs zostanie przyznane punktami nagrody, które możesz później wymienić na zawartość w grze, taką jak skrzynie lub skórki do League of Legends.

Podsumowując, MillionPugs to jeden z najszybszych sposobów na zdobycie skrzyń. Możliwe, że wcale nie musisz zmieniać swoich przyzwyczajeń zakupowych, bo pewnie odwiedzasz już co najmniej kilka sklepów z listy MillionPugs. W związku z tym jedynym krokiem, który dzieli Cię od zdobycia cennych nagród, jest rozpoczęcie aktywacji ofert.

2# Zakupy w sklepie Riot

Kolejną łatwą, ale kosztowną metodą zdobywania skrzyń Hextech jest kupowanie ich w sklepie Riot. Pamiętaj jednak, że do każdej zdobytej skrzyni potrzebny jest klucz do jej otwarcia.

Po zalogowaniu się do Sklepu należy przejść do sekcji „Łupy”, wyszukać skrzynie hextech i wykorzystać swoje RP, aby je zdobyć. Możesz także zdobyć zestawy skrzynek Hextech, takie jak:

⦁ 1 skrzynia hextech i 1 klucz hextech,
⦁ 5 skrzyń Hextech, 5 kluczy Hextech i 50 pomarańczowych esencji
⦁ 11 skrzyń Hextech i 11 kluczy Hextech.

3# Zdobywanie rangi S w trybie ARAM lub na Summoner’s Rift

Na szczęście w League of Legends istnieją również sposoby na zdobycie skrzyń Hextech za darmo.

Przede wszystkim są nagradzani za zdobycie rangi S granym Bohaterem w trybie ARAM (tryb All Random All Mid) lub na Summoner’s Rift. Chociaż gracze nie muszą grać w trybie rankingowym, aby otrzymać rangę S na Summoner’s Rift, muszą znajdować się w ustawieniu PVP, a nie w trybie współpracy przeciwko SI.

Warto również zauważyć, że gracze mogą otrzymać skrzynię Hextech za bycie w tej samej drużynie, co gracz, który uzyskał rangę S. Niemniej jednak w takich przypadkach musisz być w tej samej grupie dobieranej. Oznacza to, że musiałeś być w tej samej kolejce, co ten, który uzyskał rangę S.

4# Wytwarzanie Hextech

Wreszcie, możesz zdobyć skrzynie Hextech poprzez wytwarzanie. Jest to nowy system wdrożony przez Riot, aby umożliwić graczom zdobywanie nagród i odblokowywanie nowych Czempionów.

System bierze pod uwagę Twoje umiejętności przy przyznawaniu Ci pudełek. Otrzymasz klucze, gdy zdobędziesz ocenę S na bohaterze, co da ci również większe szanse na zdobycie skrzyń wysokiego poziomu.

Stół rzemieślniczy Hextech jest dodawany z własnym ekwipunkiem, który jest oddzielony od obecnego. Nie możesz odczarować bieżącej zawartości, którą już kupiłeś, a wszystko, co zdobędziesz w Hextech Crafting, musi zostać ręcznie wymienione w twoim osobistym ekwipunku, zanim będziesz mógł z tego skorzystać.
Podsumowując, skrzynie Hextech to cenne przedmioty w League of Legends, które mogą wyposażyć cię w skórki bohaterów, emotki lub dodatkowe przedmioty. Najprostszym sposobem na ich zdobycie jest skorzystanie z platformy cashback MillionPugs lub zakup skrzyń w sklepie Riot za RP.
Niemniej jednak możesz również skorzystać ze sposobów zdobywania skrzyń Hextech w grze, takich jak zdobywanie rangi S, granie w trybie ARAM lub na Summoner’s Rift albo stół Hextech Crafting.Źródło : https://esportsdriven.com/gaming/news/611/4-ways-to-get-hextech-chests-in-league-of-legends