2XKO ujawnia interakcje między postaciami inspirowane League of Legends

Zanurz się w jednej z najbardziej oczekiwanych gier wideo, 2XKO, która oferuje jedną z najlepszych funkcji narracyjnych łączących walkę i League of Legends: interakcje między postaciami!

Nowy wymiar narracji w zasięgu wzroku

W niedawnym wywiadzie ujawniono, że w grze 2XKO pojawią się interakcje między postaciami, wypełniające luki pomiędzy zaciętymi walkami.

Szczegóły wywiadu

Wywiad przeprowadził hiszpański gracz i twórca treści Sh4rin, który udał się do Berlina, aby wypróbować grę na jednej z aren e-sportowych Riot Games. Poprosił dyrektora kreatywnego Mike’a Henry’ego o dodanie interakcji między postaciami.

„Tak, to jest zaplanowane” – odpowiedział Henry. „Będziemy to wprowadzać w miarę postępów. Wierzymy, że jedną z najważniejszych części naszego IP jest interakcja między postaciami, dlatego chcemy spróbować to podkreślić w przyszłości. »

Możliwości rozwoju

Obecnie w aktualnych wersjach gry postacie wchodzą na boisko na początku rundy i przygotowują się do walki, a po zakończeniu meczu następuje szybkie przejście do opcji rewanżu lub menu głównego. W tych dwóch momentach w grach walki tradycyjnie dochodzi do interakcji między postaciami. Jest więc prawdopodobne, że Henry ma na myśli to.

Istnieją jednak wyraźne możliwości rozwoju. W League of Legends ograniczona liczba wydarzeń umożliwiła większą liczbę interakcji między postaciami, a inicjatywy narracyjne poza grą okazały się szczególnie skuteczne w projektach takich jak Arcane. Być może zespół pójdzie w tym kierunku. Dopiero przyszłość nam to powie!

Źródło: www.vg247.com