100 Thieves League of Legends Parts Ways z czterema graczami


100 Thieves ogłosiło dzisiaj odejście czterech swoich graczy League of Legends, ponieważ przedsezon LCS nabiera tempa.

„Ceniłem każdy etap podróży. Dziękuję” – tweet czytać.

Odeszli gracze, górny Kim „Ssumday” Chan-ho, środkowy Felix „Abbedagge” Braun, dolny Victor „FBI” Huang i wspierający Choi „huhi” Jae-hyun, zostali wymienieni w tweecie. Jedyną osobą, która pozostała częścią organizacji, jest ich dżungler, Can „Closer” Çelik, który odpowiedział na pierwsze ogłoszenie.

W chwili pisania tego tekstu cel każdego gracza nie został jeszcze potwierdzony, z wyjątkiem huhi, który wraca do Golden Guardians po tym, jak opuścił organizację w 2020 roku, aby dołączyć do 100 Thieves.

To ogłoszenie 100 Thieves następuje po plotkach krążących wokół organizacji, z których najbardziej godną uwagi jest ich umowa z legendarnym AD Carry Yiliang „Doublelift” Peng. Niestety, nie otrzymano jeszcze potwierdzenia dotyczącego powrotu GOAT, ani żadnych innych członków zespołu, którzy zastąpią zmarłych czterech graczy.

Ssumday rozpoczął karierę zawodową grając w południowokoreańskiej organizacji KT Rolster. W końcu przeniósł się do LCS i grał w Team Dignitas w sezonie 2017. Ssumday gra dla 100 Thieves od 2018 roku, a podczas swojego pobytu w NA był niezmiennie jednym z lepszych górnych graczy w regionie. Powrót do jego prawdziwego domu w LCK nie powinien być niemożliwy, ale plotki głoszą, że zamiast tego dołączy do Evil Geniuses.

Abbedagge odbijał się od wielu drużyn w LEC, a 100 Thieves stało się jego pierwszym (i jedynym) domem w LCS. Jego nazwisko zyskało popularność, gdy stał się częścią cudownego biegu Schalke w 2020 roku.

FBI dołączyło do 100 Thieves po roku spędzonym w Golden Guardians i jest z byłą organizacją od dwóch lat. Zbudował swoje imię od podstaw, zmieniając je z losowego importu w tag należący do czołowego AD w regionie. Chociaż nie zostało to potwierdzone, mówi się, że dołączy do Evil Geniuses w nadchodzącym sezonie LCS 2023 wraz z Ssumday.





Źródło : https://clutchpoints.com/100-thieves-league-of-legends-parts-ways-four-players