10 tajemnych postaci do wypróbowania w League Of Legends


Z Tajemna okrzyknięty bezprecedensowym sukcesem pod względem adaptacji gier wideo i już gotowy do drugiego sezonu, nieuchronnie przyciągnął uwagę wielu ludzi League of Legends oraz główny tryb gry na Summoner’s Rift. Chociaż MOBA jest już jedną z najpopularniejszych gier wideo, ma teraz wyjątkową ofertę dla nowych i powracających graczy, ponieważ jest to sposób na większe zaangażowanie we wszechświat, który Tajemna tak skutecznie się popisał.

POWIĄZANE: 10 najlepszych postaci w League Of Legends Netflix Series Arcane

Dopóki Tajemna skupiał się na relacji rodzeństwa Jinx i Vi, subtelnie zawierał różnych grywalnych bohaterów z gry. Dla graczy zainteresowanych tym, jak ich rozgrywka pasuje do postaci w Tajemna, lub po prostu chcąc wypróbować zabawnego mistrza, to są najlepsze z serii.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Vi

Vi w serialu League of Legends Netflix Arcane

Dzierżąc rękawice Atlas, które otrzymała od Jayce’a w Tajemna, Vi ma potężny cios. Bohater doskonale nadaje się do roli w dżungli, ponieważ jest bardzo mobilny i ma świetną kontrolę tłumu. Doskok i ogłuszenie Vi sprawiają, że jest jednym z najlepszych bohaterów do gankowania wrogich alei, co pozwala jej szybko je zablokować i zdobyć zabójstwa dla drużyny.

Vi ma również przyzwoity potencjał noszenia, a jej ostateczna umiejętność polegająca na tym, że nie można przegapić opcji „wskaż i kliknij”, czyni z niej dobrą bohaterkę dla nowszych graczy w dżungli. Tak jak wytrzymała Vi in Tajemna, czasami może być również zaskakująco wytrzymała, pasywnie zyskując tarczę po zaatakowaniu wrogów. Vi jest ogólnie dobrym, wszechstronnym mistrzem i solidnym wyborem.


Heimerdinger

Heimerdinger marszczący brwi z cieni w Arcane

Wszelkie uczucia współczucia, jakie widzowie odczuwali wobec ekscentrycznego naukowca z Yordli, wypartego z rady przez jednego z jego najgenialniejszych uczniów, mogą szybko zniknąć, gdy będą musieli poradzić sobie z nim na Summoner’s Rift. Gra przeciwko Heimerdingerowi może być bardzo trudna i właśnie to sprawia, że ​​jest fajną postacią do wypróbowania.

Wersja Heimerdingera w League of Legends jest o wiele bardziej niebezpieczny niż młodszy Tajemna wersja, wykorzystująca zdalnie sterowane wieżyczki, rzucająca granaty i radosne linie głosowe. Heimerdinger może być trudnym bohaterem do opanowania, ponieważ nauka efektywnego wykorzystywania jego wież może być procesem prób i błędów, ale jest on jednym z najciekawszych bohaterów-specjalistów w grze.


Singed

Podpisane w Arcane Netflixa

Formowanie tajemniczej postaci o niejednoznacznej posłuszeństwie Tajemna, przerażający naukowiec z Zaunite jest równie niezwykłym bohaterem do gry League of Legends. Podobnie jak Heimerdinger, Singed posługuje się bronią opartą na nauce, zamiast uciekać się do broni lub brutalnej siły. W przypadku Singeda bohater używa trujących chemikaliów, aby usidlić swoich wrogów i stopniowo zadawać obrażenia chmurą trucizny, którą zostawia za sobą.

POWIĄZANE: 10 Cosplay League Of Legend Jinx, które są zbyt dokładne

Zwykle grany na górnej linii, Singed jest świetnym mistrzem dla graczy, którzy lubią szybko się poruszać, ponieważ postać jest zbudowana do biegania i powodowania chaosu. Jest trudnym bohaterem do opanowania ze względu na jego wyjątkowy styl gry, ponieważ wielu standardowych bohaterów będzie w stanie go zablokować i po prostu zadać więcej obrażeń. Jednak Singed może być bardzo silnym i satysfakcjonującym mistrzem, jeśli jest dobrze grany.


Warwick

Tajemny Vander Warwick

Chociaż nie zostało to potwierdzone, czy nie TajemnaVander staje się Warwickiem to temat dyskusji wśród fanów. Jako silny bohater dżungli, może być trudno uwierzyć, że Warwick jest podobno byłym człowiekiem ze względu na brutalną naturę jego stylu gry, a także jego potworny wygląd.

Umiejętności Warwicka pozwalają mu wyczuć, kiedy wrogi bohater ma mało zdrowia i bardzo szybko śledzić jego zapach, aby go wykończyć. Dla graczy, którym podoba się pomysł przechodzenia między alejami i wskakiwania na wrogów, zanim zdążą zareagować, Warwick jest świetnym bohaterem do wypróbowania. Warwick ma również wbudowaną masę leczenia, dzięki czemu może pozostać w walkach znacznie dłużej niż inni bohaterowie walczący w zwarciu.


Jayce

Jayce Talis w Arcane Netflixa

Każdy widz, który może przypomnieć sobie scenę w Tajemna w którym Vi i Jayce walczą z bandą dzikich, lśniących strażników już wie większość tego, co powinni wiedzieć o graniu w Jayce’a. Jego hextechowy młot może przełączać się między formą młota i armaty, co pozwala mu zająć niszę, w której jest zarówno bohaterem walczącym w zwarciu, jak i walczącym na dystans, i może wybierać między miażdżeniem wrogów z bliska lub wysadzaniem ich z daleka.

Ta sama koncepcja może sprawić, że będzie on zastraszającą perspektywą dla nowszych graczy, ponieważ zasadniczo ma dwa zestawy, z którymi można się zapoznać, podczas gdy większość postaci ma tylko jeden. Każdy gracz, który chce się uczyć, zostanie nagrodzony, ponieważ Jayce jest silnym pretendentem do roli w górnej alei, w której zwykle jest grany.


Teemo

Teemo w League of Legends

Choć pojawia się w serialu tylko jako krótkie jajko wielkanocne dla widzów o orlim wzroku, Teemo jest świetnym wyborem bohatera do wypróbowania. Teemo ma reputację prawdopodobnie najbardziej irytującego bohatera, z którym można grać we wszystkich League of Legends. Ze swoim radosnym nastawieniem na harcerza, Teemo jest znany z uprzykrzania życia wrogim bohaterom.

POWIĄZANE: 10 Cosplay Ezreala, które są zbyt dokładne

Broń, z której korzysta Yordle, obejmuje zatrutą strzałkę, która zadaje obrażenia, a także oślepia trafionego bohatera (co oznacza, że ​​nie może on trafić swoich ataków, dopóki się nie zużyje) oraz niewidzialne trujące grzyby, które mogą spowodować niewypowiedziany ból niczego niepodejrzewającego wroga, jeśli zdarzy się, że będzie chodzić w niewłaściwy krzak. Dla graczy, którym nie przeszkadza wywoływanie wściekłości u swoich przeciwników, a nawet sprawia to przyjemność, Teemo może być idealnym wyborem.


Ekko

Ekko prowadzi Firelights w programie League of Legends Netflix Arcane

Okrzyknięty najlepszą postacią w Tajemna, Ekko to niezwykle fajny bohater do wypróbowania, ale trudny do opanowania. w TajemnaNajwspanialszym momentem w walce Ekko jest cofnięcie zegara po tym, jak pozornie został trafiony przez Jinx w klatkę piersiową, pozostawiając go nietkniętym i dając mu szansę na szarżę na nią i wygranie walki. Rozgrywka Ekko może mieć podobnie ekscytujące momenty, skupiając się na jego ostatecznej zdolności, Chronobreak.

Jednak posiadanie umiejętności cofania czasu może prowadzić do nadmiernej pewności siebie, a czasami atakowanie przeciwników pod własną wieżą, zakładając, że jego umiejętności pozwolą mu uciec bez szwanku, może prowadzić do zawstydzających momentów. Ekko wciąż jest silnym bohaterem z doskokiem i urządzeniem, które spowalnia i zadaje obrażenia wrogom, co czyni go przyjemnym wyborem w roli dżunglera.


Wiktor

Wiktor w tajemnicy Netflixa

Do Tajemna widzowie, którzy jeszcze nie zagłębili się w świat League of Legends poza pokazem powiększony, stalowy wygląd Viktora może być zaskakujący. Idealista z Zaunitów stał się już nierozpoznawalnym cyborgiem w grze i jest potężnym magiem, który zwykle zajmuje rolę w środkowej alei.

Viktor jest silnym, wszechstronnym mistrzem. Ma dalekosiężny laser, który zapewnia, że ​​zawsze może zadawać obrażenia z dystansu i bezpiecznie farmić stwory, pole, które spowalnia i ogłusza wrogów, tarczę i potężną ostateczną umiejętność, która może z łatwością zrobić różnicę w walkach drużynowych. Viktor był jednym z mniej granych mistrzów w League of Legends do niedawna, prawdopodobnie ze względu na jego niską mobilność, co czyniło go lekko wrażliwym w swojej alei, ale ostatnio przeżywa renesans.


Caitlyn

Caitlyn Kiramman w Arcane Netflixa

Caitlyn to mocny wybór w roli ADC (Noszenie obrażeń od ataku) na dolnej linii z niezwykle wszechstronnym zestawem. Caitlyn nieznacznie przewyższa większość pozostałych prowadzących swoimi podstawowymi atakami, co daje jej niezwykle ważną przewagę we wczesnym okresie gry. Jej umiejętność pasywna pozwala jej sprostać reputacji strzelca wyborowego i regularnie oddawać wzmocnione strzały.

Posiada również atak pociskami o jeszcze większym zasięgu, sieć, która spowalnia wrogów i pozwala jej doskoczyć do tyłu, pułapki, które mogą unieruchomić wrogów i zapewnić trafienie, a jej ostateczną umiejętnością jest strzał snajperski z dalekiego zasięgu, który pozwala jej wykonywać niskie obrażenia. leczyć wrogów bez ich zobaczenia. Zestaw Caitlyn dobrze pasuje do jej osobowości, a także jest stosunkowo łatwy do kupienia dla nowszego gracza, który chce ją wypróbować.


Pech

Netflix Tajemna Jinx Ella Purnell

Dla graczy szukających zabawnego bohatera o chaotycznej osobowości, Jinx jest idealną postacią do zabawy. Jinx w Liga legend to uwolniona wersja postaci, przełączająca się między jej ulubionymi broniami, Pow-Pow (minigun) i Fishbone (wyrzutnia rakiet, która sieje spustoszenie wśród wrogów). Nic dziwnego, że jej postać została już potwierdzona w tajemniczej grze walki Project L firmy Riot.

Jinx ma również bomby pułapkowe, które może rzucać, aby ogłuszyć wrogów i zadawać obrażenia, co czyni ją mocnym wyborem w roli prowadzącego. Wyróżnia ją ostateczna zdolność Jinx, jej „Super Mega Rakieta Śmierci”, która po wystrzeleniu przemieszcza się w linii prostej przez mapę, aż trafi we wrogów i eksploduje. Pozwala to graczowi wystrzelić go z dolnej linii i zabić wroga po przeciwnej stronie mapy na górnej linii. W rezultacie Jinx jest jednym z najlepszych mistrzów do wypróbowania Liga i niezwykle zabawny wybór.


DALEJ: 10 modeli postaci League Of Legends, które wyglądają lepiej w Wild Rift niż Lol na PC

Skórki Avengers MCU: Hawkeye i czapka

Marvel’s Avengers: Każdy Avenger oceniany na podstawie kostiumów MCU


Source : https://screenrant.com/arcane-characters-to-play-in-league-of-legends/