10 najlepszych linii skórek League Of Legends, rankingowe


League of Legends istnieje od 2009 roku i od tego czasu wyrobił sobie opinię jednej z najbardziej udanych gier MOBA wszechczasów. Z 161 mistrzami, którzy się uzupełniają Ligowe skład, jest ktoś idealny dla stylu gry każdego gracza. Jednak sami mistrzowie nie zapewniają co roku ogromnych marż zysku netto Riot Games. To raczej dziesiątki linii skórek wydanych dla wspomnianych bohaterów kuszą graczy do wyciągania portfeli.


POWIĄZANE: 9 mistrzów w League Of Legends, którzy nadal mogą korzystać z aktualizacji

Riot wypuścił ponad sto unikalnych linii skórek dla League of Legends od samego początku gry, każda z nich spełnia inną estetykę lub fantazję o mocy, która ma przemawiać do różnych gustów i stylów graczy. Od futurystycznych i inspirowanych anime skórek po linie skórek, które mają własne powiązania z wydaniem piosenek, jest kilka Liga linie skóry, które wyróżniają się ponad resztę.

10 Battle Academia czerpie inspirację z Shonen Anime

Fani shonen anime natychmiast polubią linię skórek Battle Academia, zainspirowaną Moja Akademia Bohaterów oraz Zabij La Kill. Podobnie jak w przypadku tych serii, linia skórek Battle Academia zawiera bohaterów uczęszczających do szkoły, która ma szkolić kolejne pokolenie bohaterów.

Każda postać opiera się na różnych stereotypach występujących w anime, od bystrej i pełnej życia uczennicy Lux po magiczną nauczycielkę zwierząt, Yuumi. Animacje biegania dla Gravesa, Luxa, Katariny i Ezreala przedstawiają ich trzymających w ustach kromki tostów, słynny motyw anime, który można zobaczyć, gdy postacie spóźniają się do szkoły.

9 Linia skóry sabatu przedstawia zmartwychwstanie starych bogów

Jeden z Ligowe ciemniejsze linie skóry, Coven stoi w opozycji do jaśniejszych, słonecznych skórek Eclipse. Dawno temu rycerze Słońca i Księżyca położyli kres panowaniu Starych Bóstw. Od tego czasu minęły wieki, a grupa czarownic stara się ożywić Bogów i skierować ich moce, tworząc w ten sposób linię sabatów.

Każdy członek linii skórek Coven ma przypisanego konkretnego Starego Boga, który można zobaczyć w całym ich projekcie. Na przykład, Evelynn jest Wielkim Błotniakiem, Ahri jest Półjasnym Szakalem, a Ashe jest Czarnym Koziorożcem.

8 W samo południe League przyjmuje gotycką, zachodnią estetykę

Ligowe Linia skinów w samo południe przypadnie do gustu fanom zachodniej estetyki. Początkowo inspirowana amerykańskimi westernami, linia skórek została zrestartowana w 2018 roku, aby była bardziej wyjątkowa, dodając do linii wyraźny gotycki styl westernu.

Bohaterowie uniwersum w samo południe są podzieleni na cztery odrębne kategorie. Są kowboje jak Lucian i Samira, zwiastuny jak Leona i Katarina, anioły jak Ashe i Senna i wreszcie Demony jak Talon i Thresh. Każda kategoria wydaje się wyjątkowa, a jednocześnie jest satysfakcjonującym powiązaniem z tym samym alternatywnym wszechświatem.

7 Dark Star jest domem dla członków spaczonego kosmosu

Na pierwszy rzut oka linia skórek Mrocznej Gwiazdy wydaje się być w bezpośrednim kontraście z linią Czarodziejek Gwiazd, ale są one całkowicie niepowiązane. Zamiast tego jest to linia skórek Cosmic, której Dark Star sprzeciwia się. Ci pierwsi to kosmiczne stworzenia boskiej miłości, podczas gdy drudzy są niepoznawalnymi potwornościami Gwiazdy Mroku.

POWIĄZANE: 10 gier wieloosobowych z najbardziej grywalnymi postaciami

Wszechświat Dark Star ma estetykę kosmosu, a jednocześnie jest znacznie ciemniejszy niż linia Cosmic, wykorzystując ciemne fiolety. Bohaterowie Mrocznej Gwiazdy są podzieleni na dwie grupy — Kosmicznych Spaczonych wykutych przez Mroczną Gwiazdę oraz Spaczonych Niebiańskich, którzy przegrali walkę z Mroczną Gwiazdą i zostali przemienieni. Lux jest jedyną członkinią Niebiańskich, która również posiada nieuszkodzoną, kosmiczną wersję swojej skóry.

6 Krwawy Księżyc składa się z demonów i kultystów, którzy je czczą

Znajomość linii skórek Krwawego Księżyca zmieniała się z biegiem czasu. Pierwotnie festiwal kanoniczny w głównym Liga uniwersum, Blood Moon został zmieniony w dół linii, aby stać się własną alternatywną linią skórek fantasy. Pozwoliło to na większą swobodę twórczą przy projektowaniu przyszłych skórek, a zmiana z pewnością się opłaciła.

Czerwień, biel i fiolet łączą się, tworząc główną paletę kolorów linii Blood Moon, a każda skóra w środku jest wspaniała. Krwawy Księżyc dzieli się na dwie kategorie — nie-ludzkie demony, takie jak Evelynn i Thresh, oraz ludzi, takich jak Akali i Katarina, którzy czczą ich i ofiarowują się jako naczynia demonów.

5 Space Groove przenosi dyskotekę z lat 70. do League Of Legends

Space Groove to jedna z bardziej żywych linii skóry w League of Legends uniwersum, czerpiąc energię z dyskoteki z lat 70. i kreskówek z lat 80. Podkreślony jasnymi, przyciągającymi wzrok kolorami i niesamowicie zwiewnymi strojami, każdy członek czuje się wyjątkowy, a jednocześnie rozpoznawalnie przynależy do tej samej estetyki.

Wiedza o skórkach Space Groove jest dość dobrze rozwinięta, mimo że jest to jedna z bardziej beztroskich linii. Tajemnicza energia znana jako The Groove przynosi muzykę i szczęście bilionom mieszkańców całej galaktyki, a kiedy ta energia jest zagrożona przez Lissandrę, to do Lux i innych członków Space Groove należy powstrzymanie jej i kontynuowanie imprezy.

4 PROJEKT to mroczna, inspirowana cyberpunkiem przyszłość

Gatunek cyberpunk doświadczył ogromnego boomu popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Nic dziwnego, że Ligowe Mocno inspirowana cyberpunkiem linia PROJECT otrzymała prawie tuzin nowych skórek między 2019 a 2021 rokiem, mimo że była to linia skórek, która wyszła od 2015 roku.

Skórki PROJEKTU nie są zgodne z żadnym konkretnym schematem kolorów, ale wszystkie z nich podkreślają futurystyczne, nasycone technologią projekty. Wiedza o PROJECT jest również niezwykle interesująca, ponieważ linia składa się z członków Dowództwa, którzy starają się podtrzymać ideały PROJEKTU, oraz członków G/NETIC, którzy widzieli mroczną prawdę i próbują z nią walczyć.

3 Spirit Blossom reprezentuje podejście League do folkloru i życia pozagrobowego

Skórki Spirit Blossom są mocno inspirowane folklorem i życiem pozagrobowym, co prowadzi do najbardziej kreatywnej wiedzy ze wszystkich Liga linia skóry. Każdy bohater reprezentuje postać z mitów jońskich, często opowiadanych na corocznych festiwalach Spirit Blossom.

POWIĄZANE: 10 znanych aktorów głosowych, którzy powinni grać wersje na żywo swoich postaci

Na przykład Darius jest Duchem Wojny, który przemierza Ziemię w poszukiwaniu dreszczyku emocji podczas bitwy, podczas gdy Ahri jest Duchem Zbawienia, który prowadzi nowe, zagubione dusze w zaświaty. Spirit Blossom intensywnie wykorzystuje biel i inne jasne kolory, takie jak pastelowy niebieski, różowy i fioletowy.

2 Star Guardians to magiczne dziewczyny z Rift

Linia Czarodziejek Gwiazd stała się jedną z Ligowe najbardziej popularne od lat i nie bez powodu. Nie tylko wszystkie skórki Czarodziejek Gwiazd są pięknie zaprojektowane, ale Riot wnosi wiele do tradycji tej linii skórek. Lux i jej koledzy Strażnicy chronią świat przed złem, ale jak dowiadują się dzięki przyszłym dodatkom do linii skórek, nie wszystko jest przyjaźnią i magią.

W historii Czarodziejek Gwiazd jest mroczne podbrzusze, które pomaga zachować ciekawość, łącznie ze złoczyńcami i skorumpowanymi strażnikami, którzy stali się złymi. Każdy członek uniwersum Czarodziejek Gwiazd ma również swój dogłębny profil, oferujący wgląd w ich hobby, obszar zaawansowania oraz fragment o magicznym towarzyszu, który daje im ich moc.

1 K/DA to zespół zarówno we wszechświecie, jak i w prawdziwym życiu

K/DA jest jednym z Ligowe najbardziej popularne linie skórek, częściowo ze względu na to, jak dobrze zaprojektowany jest każdy członek zespołu, ale także z powodu niezwykle udanego teledysku, który został wydany wraz z nim. Dwa lata później grupa powróci z nie tylko zaktualizowaną linią skórek w postaci K/DA All Out, ale także z całym albumem piosenek.

Riot włożył niezrównaną ilość pracy w zaprojektowanie skórek K/DA, a sama Kai’Sa przeszła ponad czterdzieści iteracji, zanim jej ostateczny projekt został ustalony. Oprócz wielu piosenek i teledysków promujących linię skórek, K/DA ma również serię komiksów, a Seraphine ma cały Twitter poświęcony promowaniu jej dodatku do uniwersum K/DA.

DALEJ: Która postać League Of Legends bazuje na swoim zodiaku?Źródło : https://www.cbr.com/league-of-legends-best-skin-lines/