10 mistrzów League of Legends idealnych na 2XKO

Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia naszej listy życzeń zawierającej najlepsze postacie z League of Legends, jakie chcielibyśmy zobaczyć w 2XKO, długo oczekiwanej nadchodzącej bijatyce od Riot Games.

VI

Wiemy już, że Jinx będzie częścią 2XKO. Uważamy zatem, że sensowne byłoby włączenie do gry jego starszej siostry, Vi. Agent z Piltover w pełni zasługuje na swoje miejsce wśród grywalnych postaci. Jego umiejętności w League of Legends krzyczą potężnie, co czyni go postacią łatwą do zdobycia, ale trudną do opanowania w grze walki.

Tahma Kencha

Znany na polach bitew Runeterry jako przerażający wodny demon, Tahm Kench może być doskonałą postacią kontrolującą w 2XKO. Jego umiejętności, takie jak Ostrze Języka i Avorat, można przekształcić w przerażającego grapplera w grze walki.

Leona

Słoneczna wojowniczka Leona jest jednym z agresywnych wspieraczy League of Legends, używającym swojej tarczy do obezwładniania wrogów. Dzięki dostosowaniu się do swoich umiejętności Leona może stać się jedną z wschodzących gwiazd 2XKO jako postać oparta na technikach kontrataku i nacisku.

Viego

Król Zniszczenia, Viego, to popularna postać w uniwersum League of Legends. Jego umiejętność Suwerennej Dominacji może być głównym atutem w 2XKO, pozwalając mu kopiować ruchy przeciwników. Jego ostateczna egzekucja, Ostrze Upadłego Króla, może stać się przerażającym atakiem specjalnym umożliwiającym potężne ataki.

Samira

Samira, jednooka wojowniczka z Noxusu, posiadająca różnorodne techniki walki, byłaby ciekawym dodatkiem do 2XKO ze względu na jej styl walki inspirowany grami takimi jak DMC. Użycie przez niego Ostrza Wichru może być specjalnym atakiem, pozwalającym odeprzeć wrogie pociski i rozpocząć niszczycielskie kombinacje.

Warwicka

Warwick, jedna z najpopularniejszych postaci w League of Legends, może odegrać rolę niespodziewanego ujawnienia w 2XKO. Jego zdolność do przyjmowania obrażeń i zadawania ogromnych obrażeń uczyniłaby go potężnym wojownikiem. Jego taktyczne wykorzystanie pierwotnego instynktu mogłoby zapewnić mu przewagę konkurencyjną w grze walki.

Rozdarty

Riven, ze swoim wielkim mieczem i obrażeniami magicznymi, byłaby idealnym wyborem dla 2XKO ze względu na jej zdolność płynnego łączenia kombinacji. Jego umiejętności, takie jak Złamane Skrzydło i Fala Uderzeniowa, można dostosować do zestawu specjalnych ruchów do niszczycielskich kombinacji.

Źródło: www.bing.com