Żyj intensywnie dzięki nowym wyścigom dragsterów w GTA Online

Grand Theft Auto Online: nowe wydarzenia typu drag race

Jeśli podobały Ci się wyścigi drag w Need for Speed ​​​​Underground 1 i 2, z przyjemnością dowiesz się, że Rockstar Games stworzyło substytut w Grand Theft Auto Online, który może Ci się spodobać. Nawet jeśli nie wywołuje to nostalgii, być może toruje drogę bardziej rozbudowanemu trybowi wyścigów drag w GTA VI, czy to w trybie dla jednego gracza, czy w przyszłej wersji online.

Podwójne nagrody i nowe wydarzenia

W zeszłym tygodniu w GTA Online dodaliśmy lawety, więc możesz przenieść swoją usługę kradzieży luksusowego samochodu na wyższy poziom, w stylu 60 Seconds Flat. W tym tygodniu Rockstar Games zdecydowało się wprowadzić podwójne nagrody i nowe wydarzenia typu drag race. Istnieją również dodatkowe premie za umowy dotyczące kradzieży samochodów, polowania na nosorożce, nowe cele kradzieży złomu i nie tylko. Pamiętaj, że te bonusy będą obowiązywać tylko do 31 stycznia.

Wyścigi drag w mieście

Specyfika nowych wyścigów dragsterów polega na tym, że odbywają się one w mieście, w środku ruchu ulicznego. Nie jest to zorganizowane, więc Twoje umiejętności prowadzenia pojazdu zadecydują o zwycięstwie i ponownym uruchomieniu wyścigu. I oczywiście nitro jest sensacją samą w sobie, więc możesz go doświadczyć na dystansie ćwierć mili na raz.

Aby rozpocząć, kup członkostwo od Mimi na LS Car Meet. Na szczęście w tym tygodniu jest o połowę taniej. Następnie po prostu rozpocznij wyścigi Drag Races, przechodząc do znacznika. Możesz także skorzystać z telefonu iFruit i odwiedzić opcję Szybkie dołączenie > Tryby serii > Seria Drag Race.

Możesz szybko zarobić 100 000 dolarów, wykonując cotygodniowe wyzwanie, wygrywając dwa wyścigi drag lub drift. Czeka na Ciebie także kostium wyścigowy Bright Manor.

Kradnij luksusowe samochody i idź na polowanie na nosorożce

Aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy, odwiedź składowisko złomu i dowiedz się, jak ukraść Bravado Buffalo EVX, Lampadati Viseris i Pegassi Toros. Są to odpowiedniki rzeczywistych modeli, takich jak Dodge Charger Daytona SRT, De Tomaso Pantera GT5 i Lamborghini Urus.

Inne nagrody czekają na graczy, jeśli zagrają w złodziei w sklepie samochodowym i wybiorą się na polowanie na nosorożce. Każdemu, kto pomyślnie wypełni kontrakty lotnicze, zostaną przyznane podwójne premie GTA$ i RP. Dostępna jest 30% zniżka na nieruchomości Auto Shop, obejmujące wszystkie ulepszenia i modyfikacje.

Te same korzyści obowiązują, jeśli weźmiesz udział w Polowaniu na Rhino, podczas którego zespół jeżdżący samochodami terenowymi uzbrojony w bomby samoprzylepne walczy z czołgiem Rhino.

Nie zapomnij odwiedzić salonu Premium Deluxe Motorsport, aby uzyskać zniżki i nowe pojazdy. Zwróć uwagę na Canis Kalahari (terenowy), Karin Futo (sportowy), Imponte Ruiner (muscle), Dinka Jester (samochód wyścigowy) i Pegassi Torero (klasyczny sport, 30% zniżki).

Zawsze godne pochwały jest to, że Rockstar Games oferuje świeżą zawartość. Możemy tylko marzyć o tym, jak będzie wyglądać Grand Theft Auto VI Online po 12 latach postępu technologicznego i ambicji w porównaniu do GTA V.

Źródło: www.bing.com