Zwiastun modów do GTA V pokazuje realizm nawet w najdrobniejszych szczegółach


GTA V to gra, która imponuje nawet blisko ukończenia dekady od premiery. W tym sensie wiele prac modyfikacyjnych wykonanych przez fanów nastawionych było na podniesienie poziomu realizmu, jaki oferuje tytuł. Tak jest w przypadku NaturalVision Evolved, który rozwijany jest od 2017 roku.

Zwiastun wydany przez kanał projektu pokazuje różne scenariusze, zarówno w dzień, jak i w nocy, w grze, z porównaniami między modem a oryginalną grą. Dzięki temu użytkownik może sprawdzić, jak zespół zajmuje się modyfikowaniem nawet detali, takich jak nawierzchnia ulic, oświetlenie czy konstrukcja budynków.

To wciąż nie jest blisko remake’u Vice City, który został przerobiony od podstaw w Unreal Engine 5, ale jest to dzieło, które robi duże wrażenie na dbałości o grę. Nawet chmury nie pozostały niezauważone, a tekstury gry zostały ogólnie poprawione.

Nie byłoby dziwne, gdyby GTA V z tym modem służył również do trenowania autonomicznych samochodów. Mimo to zespół opracowujący mod stwierdza w opisie wydanego filmu, że praca nie jest jeszcze gotowa. Jednak fani, którzy chcą to sprawdzić, mogą wypróbować wczesny dostęp do nowości.

Aby to zrobić, musisz przyczynić się do Patreona modyfikacji, który wynosi od 7,50 do 57,50 R$ miesięcznie. Użytkownicy mogą również śledzić projekt na Discordzie, a każdy, kto chce wersję beta trybu Single Player, może pobrać ją z oficjalnej strony internetowej twórcy moda.Źródło : https://voonze.com/mod-trailer-for-gta-v-shows-realism-even-in-small-details/