Zwiastun GTA 6 odtworzony z postaciami z GTA 5 ożywia klasykę

Zwiastun GTA 6 w nowej wersji z postaciami z GTA 5

Zwiastun GTA 6 zwrócił ostatnio na siebie uwagę dzięki kreatywnemu przeprojektowaniu przez YouTubera JANTSUU, w którym występują główni bohaterowie GTA 5. Pierwotnie wydany przez Rockstar w grudniu 2023 r. oficjalny zwiastun GTA 6 pobił rekordy YouTube w zakresie filmów innych niż muzyczne w ciągu 24 godzin od jego ukazania się uwolnienie. Dawała wgląd w fikcyjny stan Floryda, znany jako Leonida, w którym rozgrywa się akcja gry, oraz przedstawiała bohaterów Lucię i męską postać, która prawdopodobnie miała na imię Jason.

Nowy zwiastun

YouTuber JANTSUU odtworzył zwiastun GTA 6 z kultowymi postaciami z GTA 5 – Michaelem, Franklinem i Trevorem. Film na nowo przedstawia uwięzienie Michaela, pokazując sceny jego rzekomych działań, które doprowadziły do ​​​​jego schwytania. Fabuła rozwija się, gdy Trevor zwraca się do Franklina z prośbą o śmiałą misję ratunkową w Leonidzie, której kulminacją jest ekscytująca sekwencja ucieczki z więzienia. Film kończy się, gdy trio pozuje z logo „VI”, wnosząc do sceny humor, żartobliwie wchodząc w interakcję z emblematem.

Wpływ Grand Theft Auto 5

Wydany w 2013 roku Grand Theft Auto 5 pozostaje tytułem wyróżniającym się w branży gier, uznawanym za jedną z najlepszych gier ostatniej dekady. Jej niesłabnącą popularność podkreślają ciągłe aktualizacje GTA Online firmy Rockstar, zapewniające graczom wciągające wrażenia z gry.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i trendami, dołączając do bezpłatnego kanału indy100 w WhatsApp i subskrybując cotygodniowy biuletyn indy100. Zaangażuj się w naszą demokrację w zakresie wiadomości, korzystając z ikony głosowania, aby promować artykuły w rankingach indy100.

Źródło: www.inkl.com