Zremasterowana wersja GTA 4 może zostać udostępniona przed Red Dead Redemption 3

Wysoki popyt na zremasterowaną wersję GTA 4 może doprowadzić do szybszej premiery, niż oczekiwano

Od czasu premiery Grand Theft Auto 5, jednego z tytułów odnoszących największe sukcesy w historii gier wideo, wielu fanów nadal wierzy, że Grand Theft Auto 4 to najlepsza gra z serii. Oprócz spójnej fabuły, gra posiadała niezwykle dobrze wykreowanego bohatera, co znacząco wpłynęło na jej popularność.

Miłośnicy gier wyprodukowanych przez Rockstar Games z pewnością wypróbowali serię Red Dead Redemption. Red Dead Redemption 2 przeniosło serię na zupełnie nowy poziom dzięki innowacyjnej historii i uderzającej grafice. Po sukcesie gry fani mają nadzieję, że wkrótce dostępna będzie trzecia część tej niezwykle popularnej serii przygodowych gier akcji.

Obecnie cała społeczność graczy pokłada nadzieje w Grand Theft Auto 6. Choć prace nad grą trwają już od dłuższego czasu, do jej premiery może upłynąć dużo czasu. Jako że Rockstar nie potwierdził Red Dead Redemption 3, możliwe, że GTA 6 ukaże się wcześniej. Kolejną grą, która mogła ujrzeć światło dzienne na długo przed RDR 3, jest zremasterowana wersja GTA 4.

Dlaczego GTA 4 Remastered może zostać wydane przed RDR 3

Istnieje kilka powodów, aby sądzić, że zremasterowana wersja GTA 4 zostanie wydana przed RDR 3. Po pierwsze, stworzenie zremasterowanej wersji gry wymaga mniej wysiłku i czasu niż stworzenie nowej gry.Ponadto Rockstar słynie z tego, że wykorzystuje zewnętrznej firmie w celu stworzenia zremasterowanej wersji gry. Zatem nawet jeśli Rockstar jest zajęty tworzeniem GTA 6 i innych tytułów, nie opóźni to procesu tworzenia zremasterowanej wersji GTA 4, ponieważ zajmie się tym firma zewnętrzna To.

Od dłuższego czasu fani nawołują Rockstar Games do wydania zremasterowanej wersji GTA 4. Wydana w 2008 roku gra nadal cieszy się silną i lojalną rzeszą fanów i jest regularnie omawiana na różnych forach internetowych. Gra oferowała szereg ciekawych misji i bardzo wciągającą historię. Choć grafika oryginalnej gry może nie każdemu dzisiaj przypaść do gustu, możemy spodziewać się, że wersja zremasterowana będzie miała ulepszoną oprawę graficzną. Oprócz przywrócenia wiernych fanów oryginalnej gry, zremasterowana wersja przyciągnęłaby także uwagę nowych graczy.

Źródło: www.nashvillechatterclass.com