Zremasterowana trylogia GTA teraz na Steamie z dużą zniżką – Lakebit


Rockstar Games może być jedną z najlepszych firm zajmujących się grami wideo, ale z pewnością w 2021 roku wprawiło wielu w osłupienie dzięki Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

To dlatego, że ludzie oczekiwali wspaniałych rzeczy od tej zremasterowanej kompilacji klasycznych gier GTA, w tym GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, przy czym Vice City z pewnością jest jednym z najlepszych w tej serii.

Zamiast tego zremasterowana trylogia GTA została wydana w dość opłakanym stanie w listopadzie 2021 roku. W rzeczywistości zawierała więcej błędów niż opuszczona piwnica: w świecie gry występowały różnego rodzaju usterki wizualne, awarie, a nawet podstawowe błędy, takie jak literówki. Coś, co było szokiem dla fanów GTA, biorąc pod uwagę klasyczny status tych gier i Rockstar będący dla wielu synonimem jakości.

Mogło to mieć związek z faktem, że rozwój zremasterowanej trylogii GTA został przekazany stronie trzeciej, a nie przez samego Rockstara. Niemniej jednak firma przeprosiła, mówiąc, że „zaktualizowane wersje tych klasycznych gier nie zostały uruchomione w stanie spełniającym nasze własne standardy jakości lub standardy, których oczekują nasi fani”.

Rockstar również naprawiał trylogię od czasu premiery za pomocą serii łatek i jest teraz w znacznie lepszym stanie niż w chwili premiery.

Więc może to być dobra wiadomość dla tych, którzy unikają remasterów, że Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition jest już dostępne na Steamie, jak Rockstar ogłosił niedawno na swojej stronie internetowej.

Nie tylko to, ale dostaje 50% zniżki w ramach wyprzedaży wydawcy Rockstar Games, która jest obecnie dostępna na Steamie do 2 lutego. Poza tym Rockstar wspomina również, że zremasterowana trylogia GTA trafi również do Epic Games Store w styczniu, oprócz komputerów PC, jest również dostępny na PlayStation 4 i 5, konsole Microsoft Xbox Series X/S i Xbox One oraz Nintendo Switch.

Ale pomimo naprawienia przez Rockstar zremasterowanej trylogii GTA i jej niedawnej zdrowej zniżki na Steamie, nadal rozczarowujące jest to, że pierwotnie została wydana w tak opłakanym stanie. Klasyczne gry, takie jak GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, zasługiwały na coś lepszego, a Rockstar nigdy nie powinien był przekazywać remasterów stronie trzeciej (która tak naprawdę pracowała tylko nad grami mobilnymi do tego momentu).

Oczywiście zrozumiałe jest, że Rockstar chciałby skupić się na swojej dojnej krowie GTA Online, która wciąż przynosi firmie miliony każdego roku, oraz nadchodzącym GTA 6, o którym z pewnością usłyszymy więcej w tym roku po niesławnym wycieku z 2022 roku … Na razie jednak zremasterowana trylogia GTA może być teraz wystarczająco dobrą okazją, aby ludzie mogli cieszyć się klasycznymi grami GTA, dopóki nie pojawi się kolejna wielka rzecz od Rockstar.

Źródło : https://www.lakebit.com/gta-remastered-trilogy-now-on-steam-with-a-big-discount/