Zremasterowana trylogia Grand Theft Auto oficjalnie nadejdzie w tym roku


Rockstar Games, w całkowicie oczekiwanych wiadomościach, ogłosiło: GTA zremasterowana trylogia zmierza na nowoczesne konsole.

Krążą pogłoski, że niezwykle popularna seria ponownie wyda kultowe klasyki GTA III, Vice Miasto oraz San Andreas w jednym pakiecie z kilkoma nowoczesnymi ulepszeniami. A przez „pogłoski” mamy na myśli „aspekty tego wyciekły w każdym miejscu”.

Mimo to Rockstar ogłosił teraz oficjalne ogłoszenie, potwierdzając, że trylogia „Definitive Edition” pojawi się na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Gwiazda rocka

Powiązane: Przewodnik zakupów PlayStation 5 – Czy powinieneś kupić PS5?

Wszystkie gry będą miały nowoczesne ulepszenia rozgrywki i ulepszoną grafikę, ale nadal zachowają wygląd oryginalnych gier.

Irytujące jest to, że jedyną rzeczą, która nie wyciekła ani nie została oficjalnie pokazana, jest materiał z rozgrywki, więc nie wiemy, jak daleko posuną się te remastery wraz z przeróbkami wizualnymi. Nadal, GTA na Switchu!

Jako dodatkową uwagę, w przyszłym tygodniu nastąpi usunięcie aktualnych wersji gier z platform cyfrowych. Na PlayStation 4/5 oznacza to oryginalne wersje PS2 działające w HD w emulacji z obsługą trofeów, a na konsolach Xbox jest to wersja 360, która została (słabo) przekonwertowana z wydania smartfona.

Grand Theft Auto iii

Gwiazda rocka

Powiązane: Najlepsze oferty na Xbox Series S i Series X

Jeśli więc chcesz czegoś jak najbardziej zbliżonego do oryginalnego doświadczenia lub obawiasz się, że Rockstar może zepsuć ten remaster, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z aktualnych wersji na PlayStation, póki jeszcze możesz.

Aha, a mówiąc o smartfonach, iOS i Android otrzymają nowe wersje trylogii w pierwszej połowie 2022 roku.

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w tę klasyczną trylogię gier, mogą wyglądać na nieoszlifowane w porównaniu do GTA V, ale zrewolucjonizowały projektowanie gier w otwartym świecie i wpłynęły na strukturę niezliczonych gier, które nastąpiły później. Plus, Samuel L. Jackson.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.ioSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5346F5E870384D5DB7FCD0403D982844&url=https%3A%2F%2Fwww.digitalspy.com%2Ftech%2Fa37914802%2Fgrand-theft-auto-remastered-trilogy-announced%2F&c=6280064046407534111&mkt=fr-fr