Zobacz grudniowy zwiastun Grand Theft Auto VI: co wiemy o grze

Nowa generacja GTA: co już wiemy o GTA VI?

Zapowiedź GTA VI?

Zwiastun kolejnej gry z serii Grand Theft Auto zostanie ujawniony na początku grudnia. Po dekadzie spekulacji gracze w końcu będą mogli zobaczyć, co Rockstar Games przygotowało dla tego nowego dzieła. Miłośnicy serii będą musieli uzbroić się w cierpliwość do premiery długo oczekiwanego zwiastuna.

Jaka jest pierwsza dostępna informacja?

W programie GTA VI gracze mogą spodziewać się zupełnie nowej, unowocześnionej wersji Vice City, fikcyjnego miasta Miami obecnego już w grze GTA: Vice City. W grze pojawią się także dwie grywalne postacie, mężczyzna i kobieta, co będzie nowością w serii. Jeśli chodzi o mechanikę gry, ujawniony zwiastun ukazuje nowoczesne środowisko, współczesne budynki i samochody, palmy i plaże.

Kiedy jest data premiery GTA VI?

Rockstar Games nie ogłosiło jeszcze oficjalnej daty premiery GTA VI, ale gracze muszą uzbroić się w cierpliwość. Rzeczywiście, studio jest znane ze szczególnie odkładania premier swoich gier, tak jak miało to miejsce w przypadku gry Red Dead Redemption II.

Ile będzie kosztować gra?

Cena GTA VI nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale Rockstar Games sprzedało poprzednią główną grę, Red Dead Redemption II, w 2019 roku za 59,99 dolarów. Jednak ceny gier wideo od lat rosną. są teraz sprzedawane po cenie 69,99 USD w momencie premiery.

Skąd tyle oczekiwania i ekscytacji wokół GTA VI?

Poprzednik GTA VI, GTA V, był prawdziwym hitem komercyjnym, sprzedając się w ponad 185 milionach egzemplarzy na całym świecie. Gra stała się jedną z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów i wywarła głęboki wpływ na kulturę popularną, wpływając na artystów hip-hopowych i rapowych, takich jak Juice WRLD, Machine Gun Kelly, Eazy-E i Denzel Curry w ich tekstach i teledyskach .

Podsumowując, jeśli GTA VI spełni oczekiwania, dla wielu fanów serii Grand Theft Auto może to być gra roku.

Źródło: www.cbsnews.com