Zhakowany materiał z „Grand Theft Auto 6” wyciekł do sieci


Producent gier komputerowych Rockstar Games poinformował w poniedziałek, że podczas włamania do jego sieci skradziono wczesne materiały z produkcji kolejnej wersji popularnego tytułu Grand Theft Auto.

Ktoś, kto twierdzi, że jest hakerem, publikując na Telegramie, wrzucił w niedzielę do sieci 90 klipów wideo z kradzieży i twierdził, że ma kod źródłowy, który starał się sprzedać za co najmniej 10 000 dolarów.

CHICAGO WIDZI SPIKE W CARJACKINGS, ZACHĘCAJĄC WEZWANIE O ZAKAZ „GRAND THEFT AUTO”

Associated Press pobrała i obejrzała materiał z rozwoju, aby potwierdzić jego autentyczność.

„Grand Theft Auto V”, pokazane na billboardzie w Los Angeles 10 września 2013 r., było ostatnim wydaniem popularnej serii w 2013 r., a fani z niecierpliwością czekają na ujawnione w sieci klipy z nowej gry. (AP Photo/Nick Ut, File/AP Images)

W oświadczeniu na Twitterze firma poinformowała, że ​​nie przewiduje żadnych zakłóceń w usługach gier na żywo ani żadnego wpływu na trwające projekty. Rzecznik firmy macierzystej z siedzibą w Nowym Jorku, Take-Two Interactive Software Inc., odmówił odpowiedzi na pytania AP dotyczące tego, kiedy dowiedział się o naruszeniu, czy rzeczywiście został skradziony kod źródłowy i czy haker próbował wyłudzić firmę .

POLICJA ZŁAPA 11 LAT WIELKIEJ KRADZIEŻY WENTYLATOR AUTO PROWADZĄCY PRAWDZIWY SAMOCHÓD

Haker twierdził, że był zamieszany w niedawne włamanie do Ubera, ale nie przedstawił żadnych dowodów.Źródło : https://www.foxbusiness.com/media/hacked-grand-theft-auto-6-footage-leaked-online