Zdobądź nagrody z okazji 10. rocznicy w GTA Online

Zaczynają wyciekać informacje dotyczące obchodów 10. rocznicy GTA Online, w tym nowe koszulki upamiętniające serię Grand Theft Auto. Oto, co musisz wiedzieć.

Obchody 10. rocznicy GTA Online

Nawet gdy fani Grand Theft Auto na całym świecie z niecierpliwością czekają, aż Rockstar w końcu ogłosi GTA 6, 10. rocznica GTA 5 i GTA Online szybko się zbliża.

17 września GTA 5 oficjalnie skończy dziesięć lat, choć minęło jeszcze kilka tygodni, zanim GTA Online zostało zaprezentowane światu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Rockstar powoli dodawał przedmioty, aby uczcić ten kamień milowy, w tym klasyczne stroje GTA do odblokowania.

Oprócz tego wyciekło także kilka koszulek z okazji obchodów 10-lecia. Niektórzy gracze myśleli, że Rockstar wysyła im wiadomość na temat GTA 6, ale nadejdzie znacznie więcej.

Jak zdobyć ubrania z okazji 10. rocznicy GTA Online

Ponieważ faktyczna 10. rocznica przypada w niedzielę, Rockstar korzysta z cotygodniowej aktualizacji 14 września, która odbywa się w czwartek, aby dodać nowe przedmioty do gry.

Renomowany dataminer i znawca Tez2 ujawnił rozszerzoną zapowiedź 14 nowych t-shirtów, bluz i bluz, które pojawią się w grze. Zauważył również, że każdy, kto zagra w nową wersję, będzie miał dostęp do sześciu kolejnych. Generacja na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Koszulki te zostaną „przydzielone” graczom, zatem od 14 września będziecie musieli zalogować się, pograć przez około 30 minut, po czym powinniście zobaczyć przynajmniej kilka z nich dodanych do swojej garderoby.

Niektóre z koszulek będzie można także dodać do sklepów odzieżowych, aby można je było odebrać. W takim przypadku będziesz musiał udać się do jednego z nich, znaleźć sekcję „Urodziny Rockstar” i wybrać żądane koszulki.

Mimo że jest to dziesiąta rocznica, nie są planowane żadne większe aktualizacje gry, ale kto wie, może w końcu da to coś na temat GTA 6. Pozostajemy pełni nadziei.

Źródło: www.bing.com